Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ERDOĞAN PARTİSİNİN İL BAŞKANLARINA HİTAP ETTİ
MOBİL EKMEK SATIŞINA BAKANLIKTAN YASAK KARARI
ADALET BAKANINDAN SOYLUYA CEVAP GECİKMEDİ
SUV’U ‘DBX’ TÜRKİYE’DEKİ SAHİPLERİNE KAVUŞUYOR
AİHM’den Atilla Taş kararı


Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
 
ERDOĞAN: SOSYAL MEDYA TAMAMEN KONTROLSÜZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 30-01-2020 / 22-52

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
 Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Anadolu Medya Ödülleri töreninde yaptığı konuşmada, “Bizim tek muhatabımız ve hesap merciimiz milletimizdir. Bu anlayışla kimin ne dediğine değil, sadece milletimizin bize hangi istikameti gösterdiğine bakıyoruz. Üstlendiğimiz sorumluluğun ve verdiğimiz sözün gereği olarak, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, JW Marriott Otel’de düzenlenen 5. Anadolu Medya Ödülleri törenine katılarak bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 5. Anadolu Medya Ödülleri töreninde açıklamalarda bulunurken, "Dün kendi sınırlarının içini bile tam manasıyla kontrol edemeyen bir Türkiye vardı. Demokraside ve ekonomide ölçeklerimiz geçmişle kıyaslanamayacak derecede değişmiştir, büyümüştür, güçlenmiştir. Eski Türkiye’nin alışkınlıklarıyla bugünkü büyük ve güçlü Türkiye’yi anlayabilmemiz, idrak edebilmemiz, yönetebilmemiz mümkün değildir" dedi.

 

Erdoğan, "Sosyal medya devasa ve tamamen kontrolsüz bir alan olarak hayatımızın adeta ortasına düştü. Deprem sonrası bazı kendini bilmezler sosyal medyada alçakça mesajlar yayınladı. Milletin birlik beraberlik içinde olması gereken dönemde, içindeki kini nefreti kusanları, kendilerini adeta sokağa çıkmaz hale getirmeliyiz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, törende yaptığı konuşmasında ABD Başkanı Donald Trump ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Orta Doğu Barış Planı olarak duyurduğu ’Yüzyılın Anlaşması’na tepki gösterirken, "Ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir" ifadesini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Dün kendi sınırlarının içini bile tam manasıyla kontrol edemeyen bir Türkiye vardı. 1994 krizini, 2001 krizini hatırlayın. Aynı şekilde 1960 ve 80 darbeleriyle 28 Şubat dönemini hatırlayın. Hepsinde de krizleri kendimiz ürettik, kendimiz yaşadık. Dışarıdan tesirler yok muydu? Elbette vardı, bunların etkisi bizim zayıflığımızdan kaynaklanıyordu. Demokraside ve ekonomide ölçeklerimiz geçmişle kıyaslanamayacak derecede değişmiştir, büyümüştür, güçlenmiştir. 2008 krizinin ülkemizi teğet geçmesini sağladık. Üzerimize salınan terör örgütleriyle başa çıkabildik. Sınırlarımızın karadan ve denizden kuşatılarak ülkemizin tecride maruz kalmasının önüne geçebildik. Muhtıra, darbe girişimleriyle demokrasimize kurulan tuzakları, kur ve faiz oyunlarıyla ekonomimize kurulan tuzakları aşabildik. Milletimiz her şeyin farkındadır.

"Birileri hâlâ Suriye’de, Doğu Akdeniz’de, Libya’da ne yaptığımızı anlamıyor"

"Birileri hâlâ Suriye’de, Doğu Akdeniz’de, Libya’da ne yaptığımızı anlamıyor. Bugün yürüttüğümüz siyasetle, bizi yeni Mondroslara mecbur bırakmak isteyenlerin oyunlarını bozuyoruz. Eski Türkiye’nin alışkınlıklarıyla bugünkü büyük ve güçlü Türkiye’yi anlayabilmemiz, idrak edebilmemiz, yönetebilmemiz mümkün değildir.

"Hani bunların kadına saygısı?"

"Bu ara ekranlarda bir şey izliyoruz. Bakıyorsunuz, Filistin’de kadınlar. Eşinin silahlarla sürüklendiğini görünce ona sarılmak istiyor. Ama İsrail’in o malum tipleri, kadınlara saldırıyor. Hani bunların kadına saygısı? Hani kadın hakları?

"Yüzyılın Anlaşması diyorlar; ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir"

"Yüzyılın Anlaşması diyorlar. Ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir. BM Genel Kurulu’nda haritayı göstermiştim. 1947 yılında Filistin neydi, İsrail neydi. Bugün tamamen yer değiştirmiş. Kimi aldatacaksınız ya? Hayatınız bunlarla geçmiş. Bir tarafta bakıyorsunuz Trump, yanına almış malum kişiyi, karşılarında kipalılar, oradan toplayacakları alkışlara bakıyorlar. O alkışlarla siz dünyanın kaderini değiştiremezsiniz. Filistin’in kaderini ise hiç değiştiremezsiniz. Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. Kudüs satılık değildir. Kimse ’bir şeyler verelim de siz burayı bize bırakın’ edepsizliğine de girmesin.

"Gerçekleri gösterme hususunda ciddi sıkıntımız var"

"Muhataplarımıza gerçekleri anlatıyoruz fakat siyasetçiler ve medya ile onlar üzerinden geniş toplum kesimlerine bu gerçekleri gösterme hususunda ciddi sıkıntımız var. Bu yüzden hep beraber bir iletişim seferberliği başlatmalıyız. Bu bakımda medya mensuplarımız başta olmak üzere sivil girişimlerden daha güçlü destekler bekliyoruz. Her birimiz kendi etki alanımızı sonuna kadar kullanarak Türk milletinin her alandaki duruşunu dünya kamuoyunun gündemine taşımalıyız."


Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz : Google'da Ara
Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  KORANA KISMİ İYİLEŞME UMUT OLDU


         Sağlık Bakanlığı tarafından günlük koronavirüs verileri açıklandı. Türkiye genelinde gün içerisinde 165 bin 109 kişiye koronav

  AİHM’DEN ATİLLA TAŞ KARARI


         AİHM, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanan Atilla Taş’ın emniyet ve güvenlik hakkının ve ifade özgürlüğünün ihlâl ed

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
MUSTAFA ŞENER

     AKP nin Hukuk Anlayışı. AKP Kazanana kadar her şey mübah. İstanbulu unutmadık. Mutlaka Birşeyler oldu dendi. ...

CEREN KUTLUAY

     Harika bir araştırma. Yazı çok değerli bilgileri içeriyor. Emeğinize sağlık. ...

VELİ

     Her şeye çeza kesen RTÜK Nerdesin. Bir işlem için emirmi bekliyorsun.... ...

ASTO STK PLATFORMU

     Toplumu Ayrımcılığa, Bölücülüğe, Irkcılığa sevkeden bu tarz insanların televizyonlara çıkartılmaması lazım. Konuşanlar kadar konuşmasına müsade edenlerde ...

VELİ TİRYAKİ

     Aydında çalışmalarını yakınen takip ettiğim güzel çalışmalara imza atan Hayvan Hakları Hareketi Derneği Başkanı Jale Koç ...

KÜRŞAT ALPEREN

     Bu dönem Can Dostları Kedilerimizin üreme dönemi bu demektirkki bir ay sonra beslenmesi gereken üç kat ...


           ANKET
İSTANBUL KANALI DEVLET PROJESİ MİDİR?
% 32 √ Toplam : 15 - DEVLET PROJESİDİR
% 62 √ Toplam : 29 - RANT PROJESİDİR
% 7 √ Toplam : 3 - FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim