Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
İDLİBDE CİHATCILAR KARŞI SALDIRIYA GEÇTİ
AP TÜRKİYEYE DEMOKRASİ ÇAĞRISI YAPTI
MAHKEMEDEN KIZILAY BAŞKANINA RET KARARI
RUSYA DOMATES KOTASINI 50 BİN TON
ANKARASA CORANA VİRÜS ALARMI


Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
ERDOĞAN: SOSYAL MEDYA TAMAMEN KONTROLSÜZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 30-01-2020 / 22-52

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
 Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Anadolu Medya Ödülleri töreninde yaptığı konuşmada, “Bizim tek muhatabımız ve hesap merciimiz milletimizdir. Bu anlayışla kimin ne dediğine değil, sadece milletimizin bize hangi istikameti gösterdiğine bakıyoruz. Üstlendiğimiz sorumluluğun ve verdiğimiz sözün gereği olarak, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, JW Marriott Otel’de düzenlenen 5. Anadolu Medya Ödülleri törenine katılarak bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 5. Anadolu Medya Ödülleri töreninde açıklamalarda bulunurken, "Dün kendi sınırlarının içini bile tam manasıyla kontrol edemeyen bir Türkiye vardı. Demokraside ve ekonomide ölçeklerimiz geçmişle kıyaslanamayacak derecede değişmiştir, büyümüştür, güçlenmiştir. Eski Türkiye’nin alışkınlıklarıyla bugünkü büyük ve güçlü Türkiye’yi anlayabilmemiz, idrak edebilmemiz, yönetebilmemiz mümkün değildir" dedi.

 

Erdoğan, "Sosyal medya devasa ve tamamen kontrolsüz bir alan olarak hayatımızın adeta ortasına düştü. Deprem sonrası bazı kendini bilmezler sosyal medyada alçakça mesajlar yayınladı. Milletin birlik beraberlik içinde olması gereken dönemde, içindeki kini nefreti kusanları, kendilerini adeta sokağa çıkmaz hale getirmeliyiz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, törende yaptığı konuşmasında ABD Başkanı Donald Trump ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Orta Doğu Barış Planı olarak duyurduğu ’Yüzyılın Anlaşması’na tepki gösterirken, "Ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir" ifadesini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Dün kendi sınırlarının içini bile tam manasıyla kontrol edemeyen bir Türkiye vardı. 1994 krizini, 2001 krizini hatırlayın. Aynı şekilde 1960 ve 80 darbeleriyle 28 Şubat dönemini hatırlayın. Hepsinde de krizleri kendimiz ürettik, kendimiz yaşadık. Dışarıdan tesirler yok muydu? Elbette vardı, bunların etkisi bizim zayıflığımızdan kaynaklanıyordu. Demokraside ve ekonomide ölçeklerimiz geçmişle kıyaslanamayacak derecede değişmiştir, büyümüştür, güçlenmiştir. 2008 krizinin ülkemizi teğet geçmesini sağladık. Üzerimize salınan terör örgütleriyle başa çıkabildik. Sınırlarımızın karadan ve denizden kuşatılarak ülkemizin tecride maruz kalmasının önüne geçebildik. Muhtıra, darbe girişimleriyle demokrasimize kurulan tuzakları, kur ve faiz oyunlarıyla ekonomimize kurulan tuzakları aşabildik. Milletimiz her şeyin farkındadır.

"Birileri hâlâ Suriye’de, Doğu Akdeniz’de, Libya’da ne yaptığımızı anlamıyor"

"Birileri hâlâ Suriye’de, Doğu Akdeniz’de, Libya’da ne yaptığımızı anlamıyor. Bugün yürüttüğümüz siyasetle, bizi yeni Mondroslara mecbur bırakmak isteyenlerin oyunlarını bozuyoruz. Eski Türkiye’nin alışkınlıklarıyla bugünkü büyük ve güçlü Türkiye’yi anlayabilmemiz, idrak edebilmemiz, yönetebilmemiz mümkün değildir.

"Hani bunların kadına saygısı?"

"Bu ara ekranlarda bir şey izliyoruz. Bakıyorsunuz, Filistin’de kadınlar. Eşinin silahlarla sürüklendiğini görünce ona sarılmak istiyor. Ama İsrail’in o malum tipleri, kadınlara saldırıyor. Hani bunların kadına saygısı? Hani kadın hakları?

"Yüzyılın Anlaşması diyorlar; ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir"

"Yüzyılın Anlaşması diyorlar. Ne anlaşması ya, bu bir işgal projesidir. BM Genel Kurulu’nda haritayı göstermiştim. 1947 yılında Filistin neydi, İsrail neydi. Bugün tamamen yer değiştirmiş. Kimi aldatacaksınız ya? Hayatınız bunlarla geçmiş. Bir tarafta bakıyorsunuz Trump, yanına almış malum kişiyi, karşılarında kipalılar, oradan toplayacakları alkışlara bakıyorlar. O alkışlarla siz dünyanın kaderini değiştiremezsiniz. Filistin’in kaderini ise hiç değiştiremezsiniz. Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. Kudüs satılık değildir. Kimse ’bir şeyler verelim de siz burayı bize bırakın’ edepsizliğine de girmesin.

"Gerçekleri gösterme hususunda ciddi sıkıntımız var"

"Muhataplarımıza gerçekleri anlatıyoruz fakat siyasetçiler ve medya ile onlar üzerinden geniş toplum kesimlerine bu gerçekleri gösterme hususunda ciddi sıkıntımız var. Bu yüzden hep beraber bir iletişim seferberliği başlatmalıyız. Bu bakımda medya mensuplarımız başta olmak üzere sivil girişimlerden daha güçlü destekler bekliyoruz. Her birimiz kendi etki alanımızı sonuna kadar kullanarak Türk milletinin her alandaki duruşunu dünya kamuoyunun gündemine taşımalıyız."


Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz : Google'da Ara
Erdoğan: Sosyal Medya Tamamen kontrolsüz


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  İDLİBDE CİHATCILAR KARŞI SALDIRIYA GEÇTİ


         Bölgeden gelen bilgiler Afis kasabasının cihatçılar tarafından ele geçirildiği ve Suriye Ordusu’nun bu taraftaki direniş hattının kırıld

  AP TÜRKİYEYE DEMOKRASİ ÇAĞRISI YAPTI


         Avrupa Parlamentosu (AP) heyeti, Osman Kavala’nın yeniden tutuklanması örneğinden yola çıkarak Adalet Bakanlığı’na hukukun üstünl&u

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
SEVGİ KURT

     İYİ Parti Bir kadının çıkıp yalana tolana kayırmaya kısaca kokuşmaya başkaldırışıdır. Kendi deyimiyle Çesurlar hareketidir. Ne ...

KÜRŞAT GÜLER

     Aydın BŞB Başkanımızı da toplantıda görmekten mutlu olduk. Aydında Afet ile ilgili bir çalışmasını görmedik. Umarız ...

SELİN SEVER

     Aydın İyi Partinin Kalesi İyi Partinin tabanını kucaklayacak bir yönetimle Aydında Birinci parti oluruz. ...

CEMİL KAYA

     Sayın Volkan bey Tabanın sesi olmuşsunuz biz bu soruları hep soruyoruz. Ama Cevap alamıyoruz....Teşekkürler... ...

ASTO STK PLATFORMU

     Duyarlı 33 ressamı kutluyoruz.Ülkemizde kadına şiddetin tavan yaptığı Erkek şiddetinden yüzlerce kadınımızın katledidildiği ülkemizde umarız Farkındalık ...

VELİ TİRYAKİ

     Değerli Asuman Hanım yazınızı zevkle okudum. Tespitlerinize temennilerinize katılıyorum. hoş geldin... ...


           ANKET
KANAL İSTANBUL GEREKLİMİDİR?
% 12 √ Toplam : 9 - 1 Evet Gerekliidir.
% 59 √ Toplam : 44 - 2 Hayır Yapılmasın
% 30 √ Toplam : 22 - 3 Fikrim Yok
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim