Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Vali Hüseyin Aksoy, 23 Nisan’ı
Thodex’in patronu 2 milyar dolarla kayıp
İYİ PARTİ BAKANIN PEŞİ,Nİ BIRAKMIYOR
BUGÜN VEFAT SAYISINDA YENİ REKOR
İMAMOĞLU KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASI


Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması - AYDIN - Ajans 09/ Aydın Haber
 
BAŞKAN MEHMET FATİH ATAY’IN AÇIKLAMASI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 01-02-2021 / 20-36

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Aydin Haberleri  
Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, kendisi ve aile üyeleri hakkında basına yansıyan ithamlar hakkında açıklama yaptı. Cam gibi şeffaf olduğunu ve kimseden korkusunun olmadığını söyleyen Atay, "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" dedi.

 

Atay’ın, Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Şubat Ayı 1’inci Meclis Toplantısı’ndaki açıklaması aşağıdadır:

            “Saygı Değer Efeler Halkı;

            Bu konuşmayı yapmak istemezdim ama ne yazık ki bir yıla yakın bir süreç içerisinde tarafıma, oğluma, kardeşime, aileme karşı organize bir şekilde ithamlar, iftiralar ve yalan haberler ortaya kondu.

            Huzurunuzda tek tek açıklayacağım.

            Oğlum Eymen Atay ile ilgili;

            Eymen Atay Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur.  Avukatlık yapmaktadır. İngiltere’de dil okulunda eğitim aldı ve döndü. Bunu bilginize sunmak istiyorum. Oğlumun Efeler Belediyesi’nde makam odası olduğu iddia edildi. Bu iddiada bulunan kişi, bunu ispatlamazsa şerefsizdir.

            Oğlumla ilgili olarak Efeler Belediyesi’nde İmar Müdürlüğü koridorlarında dolaştığına dair yalan haberde bulundular. İmar Müdürü’ne soruyorum; Benim oğlum, Avukat Eymen Atay tek bir kez bile İmar Müdürünün odasına veya müdürlüğünün kullandığı odalara geldi mi? Bu haberi yapan da haindir, alçaktır, namussuzdur.

            Efelerspor’u oğlum için kurmuşum. Oğlum Efelerspor Kulübünün sekreteriymiş. Efelerspor Kulübü Derneği Başkanı benim. Geçen yıl şampiyon oldu, eğer amatör maçlar oynanırsa bu sene de şampiyon olacaktır. Efelerspor Kulübü’nü kurma nedenim, Efeler Aydın’ın en büyük ilçesi, bir tane bile profesyonel spor kulübü yok. Süper Lige kadar hedeflerimiz var fakat bunu dökme su ile yapamazsınız. Altyapısını gerçekleştirmeniz lazım. Altyapısını da gerçekleştirdik. Gençlerbirliği Altyapı Koordinatörü Seçkin Bey 10 gün içinde Efelerspor’un altyapı koordinasyonunu gerçekleştirdi. Şu anda Efelerspor’da 202 çocuk futbol okuluna gidiyor. 32 tanesi lisanslı oyuncu, diğer 170 çocuğumuz Efelerspor Kulübünü’nünKulübü’nün altyapısında çalışmalarını sürdürüyor. Süper Amatör Ligteki Teknik Direktörlerimiz haricinde 4 Antrenörümüz 170 çocuğumuzla ilgileniyor ve 170 çocuğumuz 14 ü kız çocuğudur. Anneleri babaları çocuklarını bizim kulübümüzün antrenmanlarına getiriyorlar. Yalnız futbolda da değil, Atletizm satranç ve briçte de sporcularımız var.

            202 çocuğun futbola olan isteklerini karşılamak ve yeteneklerini ortaya çıkarma konusunda çaba harcadığı için, işinden zaman ayırarak bu konuda büyük çabalar gösterdiği için, oğlum Avukat Eymen Atay’a teşekkür ederim.

            Kardeşim Eralp Atay ile ilgili;

            Kardeşim Eralp Atay 30 yıllık doktor.

            DSİ’ de kurum hekimiydi. 2 dönem Aydın Tabip Odası Başkanlığı yaptı. 2 yıl da Türk Tabipleri Birliği’nin genel yönetiminde bulundu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Aydın Şube Kurucu Başkanıdır. Galatasaraylılar Derneğinin de kurucu başkanıdır. Liyakata uygun değilse gereğini yapacağım dedim, liyakata uygundur dediniz. Çok teşekkür ederim.

            3 tane müdürlük vermişim, doğru. Sanki benim kardeşimin 3 ayrı müdürlükten, 3 ayrı maş aldığı iddiasındalar. Halbuki Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden aldığı ücret var, diğer müdürlüklerden alamaz, yasal değil.  Aldığı iddiasındalar. İtibarsızlaştırmak istiyorlar, kardeşimi ve oğlumu başka birileriyle kıyaslamak istiyorlar.

            Mezarlıklar Müdürlüğü’ne verdim kardeşimi. Yolsuzluklar vardı. Suç duyuruları elimde. İnsanların ifadeleri burada.

            Hukuk İşleri Müdürlüğü’nden para aldı deniliyor. Hukuk İşlerine verdim kardeşimi. 3 dosyada dava açma süresi geçmiş, 2 dosyada da temyiz süreleri geçirilmiş. 3 avukatın bilgisayarları farklı, hepsinin tebligatı diğer kişiden gelen tebligatı görmüyor. 20 gün izin alınsa, bu 20 gün içerisinde, onu diğer arkadaşları görmediği için bir sürü hak düşürücü şeyler ortaya çıkacak. Bunları düzenledik. Hepsini gerçekleştirdik. Hukuk İşleri Müdürlüğü’nde belirli bir süre görev yaparsa, Hukuk İşleri Müdürü belirli bir ücret alıyor. Kardeşim de Hukuk İşleri Müdürlüğü yaptı, 1 yıllık görev süresinde olduğu için Hukuk İşleri Müdürlüğü’nden 6 bin 244 lira 25 kuruş aldı.  Eralp Atay bu parayı elini bile sürmeden Aralık ayında Efeler Belediyesi’ne hibe etti. (Aralık ayının makbuzunu gösterdi.)

            Birilerinden korktuğumuz için bunu yapmadık. Aileden gelen ahlak ve namus nedeniyle yaptık.

            Kardeşim Eralp Atay’a da çok teşekkür ederim. Sağolsun.

            Namusuyla gazetecilik yapan, kalemini satmayan, iftira atmayan tüm gazeteci arkadaşlarımı saygı ile anıyorum. Namusundan, şerefinden, şüphelendiğim insanlar elbette var.

            Muharrem İnce’nin Partisi ile ilgili;

            Muharrem İnce’nin partisine katılıyor yazıldı.

            Ne Muharrem İnce ile görüştüm, ne o kuruldan bir kişi ile görüştüm, kimse ile görüşmedim.  M harfi bile geçmedi nasıl böyle bir şey yazabilirsin, bu sahtekarlık, namussuzluk, şerefsizliktir.

            Bir yıldır susuyorum. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; kim ne derse 10 katı karşılığını alacak.

            Evimle ilgili;

            Armada’da aldığı eve, ‘Çeşme’deki yazlığına gelecek sıra’ deniliyormuş. Çeşmede ne benim ne sülalemin bir metrekare yeri yoktur. Çeşme’deki evi yaz aylarında kiralıyorum. Belediye Başkanı seçildikten 4 ay sonra, Armada’daki evi almak zorunda kaldım. Belediye meclis üyesi arkadaşlarıma hangi bankadan ne kadar kredi kullanarak aldığımı da açıkladım, bana hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

            Ben cam gibi şeffafım, kimseden korkmam!

            Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.


Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması : Google'da Ara
Başkan Mehmet Fatih Atay’ın Açıklaması


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        AYDIN

  AYDINDA 23 NİSAN ÇOCUKLARSIZ


         Ülke genelinde olduğu gibi bu yıl 23 Nisan, koronavirüs gölgesinde düzenlenen törenle kutlandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında &uum

  VALİ HÜSEYİN AKSOY, 23


         Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı. 23 Nisan’ın bir dön&uu

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
EREN EFE

     Sayın Bakanlarımız Bu dolandırıcıyı tanımadıklarını açıklamışlar. Benim ve Türk Milletinin merak ettiği tanımadığınız bir kişi sizin ...

AHMET CALIMSİZ

     Meyve veren agac taslanır. İyı parti sahaya inince Fincanci atlari ürktü. Demirci Aydında IYI Parti birinci ...

AHMET KABAK

     On binlerce kisisilerle yapilan lebalep kongrelerin sonucu. Yetmedi Saglik bakaninda katildigi binlerce kisinin katıldıgı cenaze torenlerinin ...

SERPİL KORUCU

     Vaka sayimiz Dunya rekoruna sebep oldu. 1.5 milyarlık Hindistanı bile geçtik. Toplum duyarsız. Bu duyarsızlar yüzünden ...

ASTO

     Ulkemizde ölumler 100 er 100 er olmaya baslandı. Kapanma icin ne bekleniyor. Yoksa Biz de ...

SERPİL KIRICI

     Sayın Vekilim Yalan söylemek Günah Değilmi... ...


           ANKET
SİZCE SEÇİMLER NE ZAMAN YAPILIR
% 32 √ Toplam : 30 - 1-ZAMANINDA YAPILIR
% 62 √ Toplam : 58 - 2-BU YIL YAPILIR
% 8 √ Toplam : 7 - 3-FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim