Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
YILDIRIM MÜNİH GÜVENLİK KONFERANSINDA DERS VERDİ
AKŞENER İZMİR’DEN MEYDAN OKUDU
RUSYA’DAN ÇOK ÖNEMLİ İDDİA!
TAŞERONDA İLK LİSTELER AÇIKLANDI
AT AT BİTMİYOR


BAHCELİ; ABD TERÖRİSTLERLE BASILDI - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
BAHCELİ; ABD TERÖRİSTLERLE BASILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 12-02-2018 / 00-48

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
BAHCELİ; ABD TERÖRİSTLERLE BASILDI

MHP Lideri Bahçeli, "Şayet ABD yanlıştan dönmez; tahrik, taciz ve terör tahkimatına devam ederse, durumunun tarifi düşmanca, duruşunun tanımı düşmanlık olarak anılacaktır" dedi.

MHP’nin, Antalya’nın Manavgat ilçesinde il ve ilçe başkanlarının katıldığı 3 günlük kampı sona erdi. Bahçeli, Antalya’daki partisinin İl ve İlçe Başkanları İstişare ve Çalışma Toplantısı’nın kapanışında yaptığı konuşmada Türkiye ve dünya gündemiyle ilgili önemli mesajlar verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Açık açık söylüyorum. Türk milletinin karşısında, PKK/PYD/YPG’nin yanında, ABD yerini almıştır. Şayet ABD, yanlıştan dönmez; tahrik, taciz ve terör tahkimatına devam ederse durumunun tarifi ’düşmanca’, duruşunun tanımı ’düşmanlık’ olarak anılacaktır" dedi.

’İSTİKLALİMİZİ PENÇELEMEK İSTEYENLERE GÖZ YUMMAYACAĞIZ’’

Bahçeli, ’’Huzurlarınızda kendi alanlarında değerli sunumlarını yapan; bilgi, birikim ve deneyimlerini paylaşan muhterem arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ediyorum.

Çalışma ve İstişare Toplantımız kongre süreçlerini tamamlayan il ve ilçe başkanlarımızın hem tanışmasına, hem kaynaşmasına, hem de birbirlerini anlamasına değerli katkılar sağlamıştır.

Aynı zamanda bu toplantımız, 12’nci Olağan Büyük Kurultayımızın bir ön hazırlığı, 2019 yılındaki üç siyasi olayın, üç stratejik dönüm noktasının bir değerlendirme ve analiz fırsatı olmuştur.  

Gururluyuz, çünkü yüreklerimiz toplu atmaktadır.

Mutluyuz, çünkü birlik ve beraberliğimiz çelik gibidir.

Ümitliyiz, çünkü yaralar sarılmış, kayıplar telafi edilmiş, dinen fırtınadan sonra sakin denizlere yelken açılmıştır.

İstiklalimizi pençelemek isteyenlere göz yummayacağız.

İstikbalimizi perdelemek iddiasında olanlara göz açtırmayacağız.

Bir olacağız, Ülkücü kalacağız.

Milletimizin her ferdine ulaşacağız.

Gönül kırgınlığı varsa gidereceğiz, kol kola gireceğiz.

Hayal kırıklıklarını onarıp, omuz omuza vereceğiz.

Sıkılı yumrukları açacağız, hasbi şekilde tokalaşacağız, gönülleri fethedeceğiz’’  dedi.

Türkiye’nin güney sınırları boyunca mazisi bir asrı bulan kumpasın var olduğunu belirten Bahçeli, Fırat’ın doğusunda 700 kilometrelik alanda PKK- PYD kuşağı oluştuğunu söyledi. Afrin’in, terör örgütünün üç kantonundan biri olduğunu kaydeden Bahçeli, Suriye’nin kuzeyine yuvalanan hainlerin sökülüp, atılmadığı zaman vatanın tehlikede olduğunu vurguladı. ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın, milli duruşun sahaya yansımış hali olduğuna dikkat çeken Bahçeli, “Nereye kadar gidiyorsa oraya kadar sürdürülmelidir. Egemenlik haklarımızı savunuyoruz. İnsanlık düşmanı teröristlere karadan, havadan hayatı zehir ediyoruz. ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın 21’inci gününde, PKK/PYD’nin saklandığı Eşkan bölgesinde önemli hedefler imha edilmiştir. Jetlerimizin muazzam desteğiyle, kuzey-batı hattındaki Kırıkhan- Hassa- Deli Osman bölgesinin 56 kilometrelik bölümünde denetim sağlanmıştır. İlk defa derinlemesine ilerleme kaydedilmiştir” diye konuştu.

Bahçeli, ’’Biz vatana sahip çıkacağız. Biz devlete sahip çıkacağız. Biz Cumhurun ittifakıyla, milletin mutabakatıyla geleceğimize sahip çıkacağız, bekamıza ve istiklal haklarımıza Allah’ın izniyle leke düşürmeyeceğiz. Karşımızda; CHP, İP, HDP, PKK, YPG, PYD, FETÖ, DHKP-C olursa olsun; bizim de milletimiz vardır, bizim de rahmetine sığındığımız bir tek Allah’ımız vardır’’ dedi.

‘TERÖRLE MÜCADELENİN BİR DOĞASI VAR’

Afrin’den peş peşe gelen şehit haberlerinin derin hüzne neden olduğunu belirten Bahçeli, harekat sırasında kırıma uğrayan helikopterin düştüğü anda yaşanan patlamanın akıllara pek çok ihtimali getirdiğini söyledi. Bahçeli, “Doçka saldırısından mı, yoksa teknik bir sorundan mı düştüğü, sanıyorum kısa zaman içinde netlik kazanacaktır. Terörle mücadelenin bir doğası vardır. Vatan savunmasının arzu etmesek de acı verici sonuçları doğmaktadır; ancak her şehit, Türk vatanının manevi semalarında ebedi ve manevi muhafızdır” dedi.

‘HAİNE KAHRAMAN DİYORLARSA ABD İLE MÜTTEFİKLİK NASIL SÜRDÜRÜLECEK?’

MHP Lideri Bahçeli, terör örgütü IŞİD’e karşı kurulan ve ‘eften püften’ diye nitelendirdiği koalisyonun ABD’li komutanının, Türkiye’nin yanlış hesabı dolayısıyla kaygılandığını açıklamasına ilişkin şunları söyledi:

“Acaba yanlış bu sömürgeciye göre nedir? Yanlış hesabın mahiyet ve muhtevası nasıl izah edilecektir? Üstelik bu çürümüş, Türkiye’nin PKK/PYD’yle mücadelesini tuhaf buluyormuş. Hatta daha ileri giderek, ‘Rakka’yı IŞİD’ten alan insanlar, hangi milliyetten, hangi inançtan olurlarsa olsunlar kahramandırlar.’ Komutan Funk, asıl yanlış hesabı kendilerinin yaptığını görmemiş, görmek istememiştir. Zira insan dedikleri, insanlık düşmanı insanlığın defolarıdır. Eğer haine kahraman diyorlarsa bu ABD’yle müttefiklik nasıl sürdürülecektir? Eğer Türkiye ile ABD arasında görüş menzili sıfıra iner, diyalog kopar, temas kesilir, eller tetiğe giderse ve de siyaset yerine silah konuşursa olacakları hesap eden, sonuçlarını düşünen var mıdır? Biz düşünüyor, hesap ediyoruz. Ve de hiç kimseden korkumuz olmadığını Bozkurt duruşuyla Antalya’dan ilan ediyoruz. Nedir bu çektiklerimiz? ABD özel kuvvetler askerlerinin, Menbiç’te teröristlerle birlikte nöbet tutmaları, devriye gezmeleri rezilliktir, cinayettir, hıyanettir. Vatan evlatlarını hedef alan silahların menşei bellidir. Canilerin elinde bulunan uçaksavarların, tanksavarların, roketlerin, füzelerin, doçka ve havan toplarının hangi ülke tarafından hibe edildiği belirgindir.”

‘ABD NAMLUYA MERMİ SÜRÜYOR’

MHP Lideri Bahçeli, ABD’nin teröristlerle suçüstü yakalandığını savunarak, Türkiye’ye yapılan saldırıları teşvik ve tahrik ettiğini, en azından namluya mermiyi sürdüğünü söyledi. Bahçeli, “Bu kin, bu nefret, bu husumet çok tehlikeli bir noktaya, sıcak çatışmaya doğru gitmektedir. Açık açık söylüyorum, Türk milletinin karşısında, PKK/PYD/YPG’nin yanında ABD yerini almıştır. Stratejik ortağımız, NATO’da yan yana durduğumuz ülke FETÖ başaramayınca, bu defa diğer terör örgütleriyle bir olmuş, düşman kampında buluşmuştur. Düşmana merhamet acizlik ve zaaftır. Bu, insaniyet göstermek değil, insanlık özelliğinin yok oluşunu ilan etmektir. Şayet ABD yanlıştan dönmez, tahrik, taciz ve terör tahkimatına devam ederse, durumunun tarifi düşmanca, duruşunun tanımı düşmanlık olarak anılacaktır” diye konuştu.

‘ABD SÖZÜNÜ HİÇ TUTMAMIŞTIR’

ABD’nin ‘Mondros ve Sevr prizması’ndan Türkiye’ye bakışını ‘skandal’ olarak niteleyen Bahçeli, “Bu ülke hiçbir sözünde durmamıştır. Hiçbir vaadini tutmamıştır. Fırat’ın doğusunu hainlere bırakmıştır. Menbiç’e konuşlanmış, Türkiye’ye gözdağı vermeye kalkışmıştır. Kabullenmediğimiz her dayatmayı bir yenisi izliyor, her oldu bittinin ardından bir yenisi geliyor. Bunu reddediyoruz, bu zilleti zelillere aynen iade ediyoruz. ABD’nin gözetiminde, Menbiç’ten Afrin’e terörist kaydırıldığı da medyaya yansımıştır” dedi.

’’DÜŞMANA MERHAMET ACİZLİK VE ZAAFTIR’’

Stratejik ortağımız, NATO’da yan yana durduğumuz ülke FETÖ başaramayınca, bu defa diğer terör örgütleriyle bir olmuş, düşman kampında buluşmuştur.

Düşmana merhamet acizlik ve zaaftır.

Bu, insaniyet göstermek değil, insanlık özelliğinin yok oluşunu ilan etmektir.

Şayet ABD yanlıştan dönmez; tahrik, taciz ve terör tahkimatına devam ederse, durumunun tarifi düşmanca, duruşunun tanımı düşmanlık olarak anılacaktır.

Bir ülkenin uluslararası zemindeki yerini ve mevkiini belirleyen en önemli faktör, bağımsız karar verebilme ve hareket edebilme yeteneği ve imkânıdır.

Türkiye bu yeteneğe, bu imkâna haizdir.

Kimsenin nazına, kaprisine ve ayak oyunlarına tahammülü de söz konusu değildir.

Bir devletin dış dünyayı yorumlama, algılama ve ilişkilerini belirleme şekli ise milli menfaatlerini sürdürme arzusu, bunlara yönelik engel ve tehditlerin tespiti ile mümkün olmaktadır.

Ve bugün tehdit ortadadır.

Kalıcı dostluklar esas olmakla birlikte, bunun ilelebet sürdürülebilir olması nasıl ihtimal dâhilinde değilse, düşmanlıkların da kalıcı olması elbette mümkün değildir.

Dostluk ve düşmanlık gibi iki keskin uçtan diğerine geçiş süreçlerinde önce bağımsız karar verebilme ve sonra mütekabiliyet esas olmalıdır.

Geleneksel Türk dış politikası bu çerçevede anlamını bulmuştur.

Sürekli sizin adım attığınız, karşı tarafın hep yerinde durduğu bir ilişki şekli hem iyi niyetli bir yaklaşım değildir, hem de ancak savaş mağlubu bir ülkenin teslim olma halidir.

Türkiye girdiği bir savaştan mağlup dönen aciz bir ülke değildir.

ABD’nin Mondros ve Sevr prizmasından Türkiye’ye bakışı skandaldır.

Bu ülke hiçbir sözünde durmamıştır.

Hiçbir vaadini tutmamıştır.

Fırat’ın doğusunu hainlere bırakmıştır.

Menbiç’e konuşlanmış, Türkiye’ye gözdağı vermeye kalkışmıştır.

Kabullenmediğimiz her dayatmayı bir yenisi izliyor; her oldubittinin ardından bir yenisi geliyor.

Bunu reddediyoruz, bu zilleti zelillere aynen iade ediyoruz.

ABD’nin gözetiminde, Menbiç’ten Afrin’e terörist kaydırıldığı da medyaya yansımıştır.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ne derse desin, nasıl kıvranırsa kıvransın; Afrin’e mutlaka girilmeli, Afrin mutlaka teröristlerden tepeden tırnağa arındırılmalıdır.

Hitamında da, Münbiç’i insanlık mikroplarından ayıklamak boynumuzun borcudur.

Unutulmasın ki, Menbiç’te PKK/PYD durduğu müddetçe terör koridoru riski bertaraf edilmiş olmayacaktır.

Afrin’e girmeyin demek, PKK’ya ellemeyin, PYD’ye yanaşmayın, Türkiye’ye saldırın demektir ve terör işbirlikçiliğidir.

Peki, Afrin’e girmeyeceksek, Zeytin Dalı Harekâtı’nı niye başlattık?

Niye bunca emek ve şehit verdik?

 

’’CHP GENEL BAŞKANI’NIN AĞZINDAN PYD/YPG’Yİ TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK DUYANINIZ OLDU MU?’’

Dağda taşta terörist ararken, bunların kaçıp şehir merkezine sığınacağını, oradan da yeni kanlı eylemlerini planlayacağını Sayın Kılıçdaroğlu bilmiyor mu?

Hadi bilmiyor olsun, bölgeyi tanıdığını her fırsatta ima ve ifade eden Muhasebeci Kenan da mı bilmiyor?

Musul’da tekledi muhasebeci oldu, bari Afrin konusunda sıkıyorsa dik dursun da görelim.

CHP Genel Başkanı’nın ağzından PYD/YPG’yi terör örgütü olarak duyanınız oldu mu?

Amasız, fakatsız terörle mücadeleye destek verdiğini, dua ettiğini göreniniz, öğreneniz bulundu mu?

ABD’ye bir çift sözü, biraz tepkisi işitildi mi?

Alın PKK’yı, vurun CHP’ye.

Şemsi Tebriz-i bakınız ne kadar manidar ve muhteşem bir söze imza atmış:

"Otunu, suyunu bilmediğin gönüllerde koyun gütme! Yoksa, ’kaçıracağın keçilere’ çobanlık yapamazsın."

CHP’nin durum özeti, Sayın Kılıçdaroğlu’nın acıklı hali budur.

Şu gerekçeye bakar mısınız; Afrin’e girersek çok şehit verirmişiz.

Korkakça yaşamaktansa, kahramanca şehadet bu milletin muhteşem vasfıdır.

CHP Genel Başkanı’nın, yurt içinde 349 şehitliğimizden, yurt dışında da 34 ayrı devletin sınırları içinde bulunan 78 şehitliğimizden zannederim haberi yoktur.

Her muhasım tehdit sonucunda tarihi haklarımızdan, bekamızın namus ve haysiyetinden vaz mı geçeceğiz?

Bunlar, PYD/YPG’nin terör örgütü olduğuna dair değerlendirme yapacak istihbari bilgiye, kurumsal yapıya da sahip değillermiş.

Kim diyor, CHP’li bir milletvekili, eski parti sözcüsü.

Nerede diyor, milletin gözünün içine baka baka bir televizyon kanalında.

Sözün bittiği nokta burasıdır.

PYD’ye, YPG’ye, YPJ’ye sırtını yaslamak da böyle bir şeydir.

 

’’BİZ VATANA SAHİP ÇIKACAĞIZ. BİZ DEVLETE SAHİP ÇIKACAĞIZ’’

Bunları söyledik diye fikir ve ülkülerimize çağ dışı diyenler doğrudur; zira ülkülerimiz çağlar açtı, çağlar kapattı, nitekim çağlar bizden çok ama çok geride kaldı.

Kızılelma desek, kilosunun ne kadar olduğunu, nerede alınıp satıldığını sorarlar.

İlay-ı Kelimetullah desek saf saf değil, bön bön yüzümüze bakarlar, birden bire orak çekiçli günlerini hatırlayıp derin bir ah çekerler, dertli bir of derler.

Bunlar ki, anca falanımıza filan olurlar, unutmayın, kafamızı çevirdiğimiz de yalan olup kurumuş yaprak gibi savrulup giderler.

Akif diyor ki, "sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır."

Biz vatana sahip çıkacağız.

Biz devlete sahip çıkacağız.

Biz Cumhurun ittifakıyla, milletin mutabakatıyla geleceğimize sahip çıkacağız, bekamıza ve istiklal haklarımıza Allah’ın izniyle leke düşürmeyeceğiz.

Karşımızda; CHP, İP, HDP, PKK, YPG, PYD, FETÖ, DHKP-C olursa olsun; bizim de milletimiz vardır, bizim de rahmetine sığındığımız bir tek Allah’ımız vardır.

 

’’BÖLGEMİZ ÇOK VAHİM GELİŞMELERE GEBEDİR VE ÇOK ISINMIŞTIR’’

Ege ve Akdeniz’de gerilim politikası uygulayanlar, sabrımızı zorlayanlar hata ve gaflettedir.

Türkiye çok şükür, her cephede helali hakkını koruyacak seviyededir.

Diğer yandan İsrail Suriye’de devreye şiddetle ve alenen girmiştir.

Suriye, İsrail’e ait bir F-16 savaş uçağını düşürmüştür.

Bunun karşılığında İsrail anında misilleme yapmış, belirlediği hedefleri vurmuş, İran’a da rest çekmiştir.

Bölgemiz çok vahim gelişmelere gebedir ve çok ısınmıştır.

Kutuplaşma ileri düzeydedir.

Buhran süreci çok tehlikeli şekilde mesafe almaktadır.

Bu tehlikeli sürece göğüs germek ve milli dayanışma ruhuyla Türkiye’yi birlik, bütünlük ve huzur içinde onurlu ve aydınlık bir geleceğe taşımak siyaset kurumunun, milli mutabakat ruhunun en yakın ve öncelikli görevidir.

Karşımızdaki sorunların çözüm yolları ve imkânlarının aranacağı adresler; milli duruş, demokratik kültür, bin yıllık kardeşlik hukuku, milletimizin dua ve desteğidir.

Türkiye’nin sorunları ortak aklın ve sağduyunun rehberliğinde çözülmelidir, inşallah da çözülecektir.

Bu doğrultuda, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne 2019 yılında resmen geçilecek, ondan sonraki beş yıl süresince, yeni sistemin kurum ve kurallarıyla yerleşebilmesi için siyasette tesis edilen birlik ve dayanışma iradesi sürdürülecektir.

Ortak amaç, terörizme karşı aynı sipere girmek, kronik gerginlik kaynağı haline gelen toplumsal huzursuzluk konularının, milletimizi kucaklayan bir sağduyu ve hoşgörü ortamıyla gündemden çıkarmak olmalıdır.

Bunun için siyasi partilerin asgari müştereklerde buluşmaları zaruridir, millete karşı vefa borcudur.

 

’’KURULTAY TEMA VE BEYANIMIZ, "MİLLİ DURUŞ: ŞÜHEDAYA VEFA, MİLLETE BEKA’DIR."

Her şeye rağmen, Milliyetçi Hareket Partisi, şer cephesinin, ihanet odaklarının, gafil siyasetçilerin, politika tacirlerinin itham ve hesaplarına rağmen, milletimizin umudu olarak dimdik ayaktadır ve 18 Mart 2018’de de 12’nci Olağan Büyük Kurultayı’nı gerçekleştirecektir.

Kurultay tema ve beyanımız, "Milli Duruş: Şühedaya Vefa, Millete Beka’dır."

İftiharla söylemek gerekirse, kadrolarımız; 

Ülkemizin ağır sorunlarının farkındadır. 

Her mesele için kapsamlı çözüm hazırlıkları vardır.

Huzur, refah ve kalkınma için projeleri tamamdır. 

Sahip olduğunuz milli heyecanınızı, Anadolu’nun sinesinde milliyetçi iradeye dönüştüreceğinize yürekten inanıyor, bunu bekliyorum.

Çünkü Türkiye’nin ve Türk milletinin kurtuluşu için başka ümit ve çare kalmamıştır.

Bu süreçte karşımıza çıkarılacak her türlü engeli de beraberce ve Cenab-ı Allah’ın izniyle mutlaka aşacağız, mutlaka başaracağız.

Türkiye’mizin bir yıkıma sürüklenmesini önlemek, hepimiz için tarihi ve milli bir görevdir.

Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, bizlere gönül veren vatandaşlarımız bunun farkında ve bilincindedir.

Özellikle milli varlığımızın ağır tehlikelere maruz kaldığı son yıllarda böylesi bir karara ve kararlılığa olan ihtiyaç her zamankinden daha fazladır. 

Çünkü;

Türkiye yeterince ayrışmaya maruz kalmıştır.

Emperyalist kuşatma gemi azıya almıştır.

İşgal ve darbe teşebbüsleri yaşanmıştır.

Küresel saldırı hızlanmıştır.

Haçlı emelleri kızışmıştır.

Milletimiz yeterince incinmiş ve kırılmıştır.

Bin yıllık kardeşliğimiz yeterince tahrip edilmiştir.

Ortalığa yeterince nifak saçılmıştır.

Bu bunalım döngüsü içinde Milliyetçi Hareket; milletimizi esas alan büyük bir birlik mücadelesi vermektedir, vermeyi de sürdürecektir.

Vatanımızı temel alan büyük bir kucaklaşma ve kaynaşma mücadelesi vermektedir. Tavizsiz şekilde bunu sürdürecektir.

Cumhur ittifakı da anlamını bu hissiyat ve hedeften almıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi, bazılarının aklının almayacağı kadar engin bir millet sevgisiyle ve sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi ilke edinmiş bir partidir. 

 

’’ARTIK ŞAFAK SÖKMEKTEDİR’’

Bu anlayışın gerektirdiği her türlü kararı yeri ve zamanı geldiğinde almasını bilmiştir. 

Bundan sonra da böyle olacak, gerekeni yapmaktan hiçbir zaman kaçınmayacaktır.

Allah’tan niyazım milletimizi ve devletimizi her türlü saldırı ve musibetlerden korumasıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son veriyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Her bir il ve ilçe başkanımıza üstün başarılar diliyorum.

Sizin başarınız, Türkiye’nin başarısı, Türklüğün ve Türk-İslam Ülküsünün zaferi olacaktır.

Artık şafak sökmektedir.

Milliyetçilik yükselen bir değer olarak milletin gönlünde yerini almaktadır.

Sizlerin bu yeri daha da sağlam hale getireceğinize inanıyor, her birinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyor, il ve ilçelerinizdeki vatandaşlarımıza gönül dolusu selamlarımı götürmenizi rica ediyorum. ’’

ortadoğu


BAHCELİ; ABD TERÖRİSTLERLE BASILDI : Google'da Ara
BAHCELİ; ABD TERÖRİSTLERLE BASILDI


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  ERDOĞAN: BİZE SALDIRANLARA OSMANLI TOKADINI


         Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Rabbim şehitlerin hürmetine inşallah bize bu zaferi bizlere lütfedecek, tereddüt etmiyoruz imanımız var" Partisinin il kongre

  AB’DEN VİZE SERBESTİSİ İÇİN AHLAKSIZ


         AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik’in de katıldığı toplantıda AB Türk vatandaşlarına vize serbestisi sağlanmasını terörle mü

 

gram altın
           ..
 
TÜM YAZARLAR

Aydın Hava Durumu

Pazar Az Bulutlu Az Bulutlu 20°C 6°C

Pazartesi Az Bulutlu Az Bulutlu 18°C 9°C

Salı Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı 16°C 9°C           YORUMLAR
MUSTAFA ŞENER

     İş Kazalarında her yıl binlerce vataandaşımız ölüyor. Suçlu ölen oluyor. Devlet Baba ne yapıyor. Denetim Mekanizması ...

TİMUR DALMAZ

     Her üç yazı da harika. Yazana ve sayfa editörüne teşekkür eder, kutlarız. ...

ALP KARTAL

     ŞİMDİ MİLLİYETCİ ÜLKÜCÜ HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHCELİ KİMİN SAFINDAYMIŞ GÖRDÜNÜZMÜ? HANİ CHP İYİ SP HDP İLE ...

EREN EFE.

     Referandumda Muhalefeti HDP PKK ile işbirliği yapmakla suçlayanlar Şimdi bu açıklamaya diyecekleri bir şey var ...

AYHAN ANİK

     Vurdum-duymaz ve bu görüntüleri çok karşılaşmaktayız. Iyiki varsinizi gözümüz kulagimiz ve vicdanimizin sesisiniz .Kaleminize yüreğinize sağlık. ...

M.HÜSEYİN OĞUZ

     En büyük kumpası ağlak adam yaptı..Kozmik odaya girildi..Bütün askeri sırlar yabancı istihbarat teşkilatlarına servis edildi..Bu yüzden ...


           ANKET
TÜRKİYE NASIL YÖNETİLMELİ
% 51 √ Toplam : 58 - PARLAMENTER SİSTEM
% 29 √ Toplam : 33 - BAŞKANLIK SİSTEMİ
% 2 √ Toplam : 2 - YARI BAŞKANLIK SİS.
% 19 √ Toplam : 21 - KARARSIZIM
   

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim