Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Hollanda’dan alınan 50 otobüs çürümeye tek
Milli Eğitim Şurası bu yıl 1-3
KORONAVİRÜSE BİR GÜNDE 276 CAN DAHA
’Üç Kardeş-2021’ resmen başladı
METRONUN LOGOSUN DEĞİŞMESİNİN PERDE ARKASI


KILIÇDAROĞLU:KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ - SİYASET - Ajans 09/ Aydın Haber
 
KILIÇDAROĞLU:KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 24-09-2020 / 00-56

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  
KILIÇDAROĞLU:KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu Halk TV’de Şirin Payzın’ın Sözüm Var programında sorularını yatınladı. Kılıçdaroğlu, "Kin ile intikam ile devlet yönetilmez. Milletvekili olduğu gün kendi mal varlığını internet sitesine koymuş biri olarak söylüyorum, öfke ile kin ile devlet yönetilmez" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu Halk TV’de Şirin Payzın’ın ’Sözüm Var’ programında sorularını yatınladı. Kılıçdaroğlu, "Kin ile intikam ile devlet yönetilmez. Milletvekili olduğu gün kendi mal varlığını internet sitesine koymuş biri olarak söylüyorum, öfke ile kin ile devlet yönetilmez Bugün bazı kişiler hapisteyse, Erdoğan’ın öfkesi yüzünden. Bu şekilde devlet yönetilmez" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:

"Bir kişi televizyonlara çıktı, dini bir akıma yollama yaparak, silahlanıyorlar dedi. Şimdi bunu söyleyen kim. Bir de cümleyi şöyle sürdürüyor, ben cemaatin nerelerde silahlandığını söylerim diyorum. Merak ediyorum, hiç mi duyulmadı. Savcılık, kişinin söylemi üzerine harekete geçti. Eğer bir kişi, kendisinin rakibi olarak gördüğü bir cemaatin silahlandığını biliyorsa ve bunu Türkiye’nin birçok ilinde olduğunu söylüyorsa, savcı söyleminden sonra harekete geçiyorsa sormak lazım. 

 

"GÜCÜNÜ SİLAHTAN ALANLAR BAŞARILI OLAMAZLAR"

Gücünü akıldan değil de gücünü silahtan alanlar, dünyanın hiçbir yerinde başarılı olamazlardır. Gücünüzü akıl ve bilimden kullanıyorsanız, korkmayacaksınız. O ülkenin geleceği güzeldir. Ancak gücünüzü silahtan, ne olursa olsun ben kalayım diyerek alıyorsanız, gidicisinizdir. 

Polis orada, ordu orada, ne güvenliği. Her şey onların elinde. Biz gazetelerden, il başkanlarımızdan, bürokratlardan bize yansıyan bilgileri değerlendiriyoruz. Hem elinizde silahlı güç olacak hem de güvenlikten bahsedeceksiniz. Bütün ülkeler kendi bilgilerini normal alanda paylaşmazlar.  

Ben güvenlik içinde, ağırlıklı grubun Türkiye’nin çıkarlarını her daim önde tutan kişilerden olduğuna inanıyorum. Ama bunun yanında sadece sarayın talimatlarını yerine getiren ve o çerçevede belli karar organlarına yükselen kişileri de biliyorum. Bunlar da Türkiye’nin aleyhine gelişen durumlar. Çünkü doğru bilgi verilmezse, durum Türkiye’nin aleyhine işler.

Anayasa Başkanının belli bir görev süresi var. Ancak ben bütün yargıçların hukukun üstünlüğüne inanarak görev yapmalarını isterim. Erdoğan’ın avukatlarından talimat aldıklarında, savcıların o avukatların sigara küllerini dökmek için kül tablası getirdiklerini biliyoruz. Ama bunların sayısı çok az. Tazminat davalarımdan da tanık olduğum durumlar var. İstenilmeyen bir karar alındığından, farklı şekillerde kararlar değiştiriliyor. Akıllarını saraya kiralamış kişilere yargıç demiyoruz biz. 

"BAZI YARGIÇLAR ERDOĞAN’IN AVUKATLARINDAN TALİMAT ALIYOR"

Cumhuriyet sözcüğü, sadece savcılar için kullanılan bir kavram. Eğer siz Saray’ın savcısı olursanız, Cumhuriyeti kullanmamalısınız. Erdoğan’ın avukatı önünde esas duruşa geçen savcılar da var. Bu savcılık ve yargıçlık mesleğini seçen kişilerin özel hayatına da çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü bunlar bir anlamda adaleti temsil ediyor. Bazı yargıçlar, Erdoğan’ın avukatlarından talimat alıyor. Savcıların o avukatlar kül tablası istediği zaman ayağa kalkıp kül tablasını getirdiğini biliyorum.

Adalet dediğiniz kavramı yaralarsanız, bir kişinin beklentilerine karar veren yargıç konumuna getirirseniz, en büyük zararı adalete vermiş olursunuz. Herkes eleştirinin ne kadar değerli olduğunun farkına varmalı. 

"CHP’NİN OYLARI ARTMIYOR DEMEK HAKSIZLIK"

CHP oylarını artıramıyor demek haksızlık olur. Ama beklediğimiz kadar yükseliyor mu bunu tartışmak lazım. Cumhuriyet Halk Partisi’nin belli bir kesiminde CHP’den uzak durulması yönünde bir kanaat var. Bugün yarın oluşan bir kanaat değil. CHP’nin özellikle yoksul kesimlerden kopuk olduğu şeklinde bir kanaat var. Eksiğimiz var mı evet var. Eksiklerimiz olabilir ama şunu kimse unutmasın biz gerçekten söylediklerimizde sahiciyiz. Bu ülkede hiçbir çocuk yatağa aç girmemeli, bunu biz söylüyoruz. Eğitim sistemi baştan sona yanlış, adalet sistemi yara almış durumda. 

Bizim özellikle seçim öncesi, seçim sonrası süreç içerisinde bize mesafeli olan gruplarla oturup konuşuyoruz. Bütün mesele şu, hep birlikte çalışmak zorundayız. Yumruğunu masaya vuran, bağıran muhalefet değil. Bilgiye dayalı muhalefet. Bir şeye karşıysak, neden buna karşıyız. Bunu sorguluyoruz. Biz siyasete yeni bir dil getirmeye çalışıyoruz. Siyaseti, ülkenin çıkarlarına yönelik nasıl inşa edebiliriz bunu yapmak istiyoruz.

"HİÇ BİRİMİZ AKLIMIZI SİYASİLERE KİRAYA VERMEMELİYİZ"

Okullar iyi olsun derken, AK Partili ailelerin çocuğu kötü okula gitsin mi diyeceğiz. Bütün mesele şu, AK Partililerin gözüne çekilen bantları çıkarmamız lazım. Senin gelirin neden düşük, bunu ben sorguluyorum, senin de sorgulaman lazım. Hiçbirimiz aklımızı siyasilere kiraya vermemeliyiz. 

Siz, vatandaşın aklını, dur sen konuşma ben konuşacağım diye durduramaz. Kavganın bu ülkeye hiçbir yararı olmaz. Kavganın yararı yoksa, kavgasız ortamda siyaset yapmasını bilmiyoruz. Ben hep şunu söylüyorum, vatandaş vergi ödüyor değil mi? Çocuk doğduğu andan vergi veriyor. Emzik, su hep vergi.  84 milyon kişi vergi veriyorsa, 84 milyon kişinin benim vergim nereye gidiyor diye sorması lazım. Şu soruyu sormak lazım, bütçe açığı nereden çıkmış. Ayrıca bırakın ödediğim vergileri, benim torumun da borç ödeyecek. Bugüne kadar siyasetçiler halka doğruları söylemediler. Yani, vatan millet, Sakarya edebiyatı ile olmuyor. CHP sağcı bir parti olmadı. Sağ sol kavramları artık eskidi. Biz hangi yüzyıldayız. 18. Yüz yıla ait kavramlarla bu yüzyılın sorunlarını çözemeyiz.  Türkiye Cumhuriyeti’nde 3 katmanlı bir toplum var. Aynı daire derken aynı oda, dışarıda da bir oda. Diğer bölgelerde de benzer durumlar var. Siz tabakayı, katmanı nasıl yapacaksınız. Alttakileri yukarı çekmek lazım. Alttakileri nasıl uyutuyorlar, vatan millet Sakarya ile uyutuyorlar. Gerçek Müslümanlıkta ezilmişlere sahip çıkmak gerekiyor. Onun hakkını elinden alıyorsunuz. Siyasetçiye mahkûm olmadan devlet, yoksulların sözünü çeksin diye aile sigortasını öneriyoruz. 

Geliri düşmeyen bir kişi, siyasal iktidarın düşmesini istemez. Şimdi, geniş kitlelerin gelirleri düşmeye başladı. Şimdi, geniş kitleler iktidarı sorgulamaya başladı. İster Gazi deyin ister Gazi Mustafa Kemal Atatürk deyin. Aynı kişiyi anlatıyorsunuz aslında. Bunlar yapay tartışmalar. Sorunların nasıl çözüleceğini anlatma gücümüz var. Biz bunu yapıyoruz. Bana sorunu söylediklerinde biz bunun nasıl çözüleceğini anlatıyoruz.  Doğu Akdeniz’i kaybediyoruz, bunun farkında bile değiller. Karadeniz’de petrol çıktı diye seviniyoruz. 

"BİNLERCE İNSAN AÇ VE İŞSİZKEN SEÇİMİ KONUŞMAK ANLAMSIZ"

Bizim üye sayımız hiç azalmadı, hep artıyor. Ölenler var, iki partiye üye olup takınlar da var. Ama bizim sayımız hep artıyor. CHP’de istifalar olabilir ama kaç tane yeni üye oldu. Buna bakalım. Ak Parti’nin üye sayısında ciddi bir düşüş oldu. 

Gelecek Partisi’nin yeni genel merkez binasını kutlamak için gittik. Kendisi ile konuştuk. Davutoğlu’nun ekibi ve benimle beraber gelen arkadaşlar tanıştı. Adaylık meselesi gibi konuları konuşmadık. Oraya bir beklenti içinde gitmek doğru olmazdı. Onlar da yeni bir parti. Sayın Davutoğlu iddialı. Bu tartışmalar çok gereksiz ama sorular sorulduğunda parti liderleri yanıt veriyorlar. 2023 seçimlerine daha var. Erdoğan ve Bahçeli öyle söylüyorlar. Türkiye’nin bu kadar sorunu varken, on binlerce sorunu var. 

"TÜRK LİRASI NEREYE GİDİYOR, BUNUN SORUMLUSU KİM?"

Cumhurbaşkanlığı kim olacak tartışmasını yapmak gereksiz. Yeri geldiği zaman Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin liderleri oturur konuşur. Ülkeyi bu hale, 18 yıldır bu ülkeyi yönetenler getirdi. Erdoğan’ın ekonomik buhran yaşanırken, bunun sorumlusu ben değilim, dış güçler diyorsa, o zaman dış güçlerin her dediğini yaptınız demektir. Kriz belli bir sürede çözülür ama bugün ekonomide geldiğimiz nokta kriz olmaktan çıkmıştır. 

Türk lirası, milli paramız değer kaybediyor. Kimse bizim ekonomimize güvenmiyor. Bankalarda mevduatın yarısından fazlası dolarsa, Türk lirası nereye gidiyor, bunun sorumlusu kim. Özellikle bunu AK Partili kardeşlerime sormak istiyorum. Türkiye şu anda, sadece ekonomik değil, siyaset ve toplumsal açısından da bir buhranın içinde. Demokrasinin olmadığı yerde, sağdan da soldan da Sosyalizm ’den de Kemalizm’den de bahsedemezsiniz. Demokrasiden yana olanların birleşmesi gerekiyor. Demokrasi isteyen herkesin oturması lazım. Önce bu ülkeye demokrasiyi getireceğiz, sonra herkes kendi düşüncesini dile getirecektir.   

"YARGI KARAR VERİRKEN SARAY’A BAKIYOR"

Millet İttifakı’nın özünde yatan da bu zaten. Demokrasiden yana olanlar bir tarafta, tek adam rejiminden yana olanlar bir tarafta. Yargı karar verirken Saray’a bakıyor. Dolayısıyla özgür iradeler parlamentoda dile getirilmeli. 

Gazi meclisimizi, milli kurtuluş savaşındaki ruha dönüştürürsek, milletvekilli özgür ortamda konuşabilirse, o zaman güzel olur. Şöyle, önemli olan söylemlerdir. Biz ortak olarak şu cümleyi kullanıyorsa, Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandırırsak, olur. Türkiye Cumhuriyeti, cumhuriyeti demokrasi ile taçlandırmak zorunda. İktidarın yaratmak istediği bir korku iklimi var.  Benim gibi düşünmeyen insanların da fikrini söylediği bir toplum yaratmalıyız.

İktidarın yaratmak istediği bir korku iklimi var. Abdullah Gül ismini bir türlü içlerine sindiremiyorlar. Ben niye korkuyorsunuz diye sordum gündem oldu. Benim tek başıma oturup karar almam, bulunduğumuz ittifaka ihanet olur. Yani, şu belediye başkanları güven tazeleyecekler.  

"HESAP VERMEKTEN KORKAN DEĞİL ŞEREF DUYAN BİR ANLAYIŞ GELİŞTİRECEĞİZ"

Benim siyaset anlayışım, diğer liderlerden çok farklı. Benim siyaset anlayışım farklı. Benim siyaset anlayışımda kim millete hizmet ediyorsa ve kim milletin 5 kuruşuna ihanet etmiyorsa, onun bizim başımızın gözünün üstünde yeri var. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin hakkını teslim etmek gerekiyor. Orası demokrasinin kalbi ve Kabe’si mi? Evet… Bu organı bir kişinin iki dudağına teslim edemezseniz. Bu organı, bir kişinin iki dudağı arasına teslim etmek ne zaman çıktı? Bugün Erdoğan kanun teklifi verse, Türkiye 85 ildir diye ne olur, AK Partili ve MHP’li milletvekili evet der. Eğer bir milletvekili soru önergesi verdiğinde Bakan süresi içinde hiçbir gerekçe göstermeden cevap vermezse, o bakan görevini doğru yapamaz. Eğer bir milletvekili soru önergesi verdiğinde Bakan süresi içinde hiçbir gerekçe göstermeden cevap vermezse, o bakan görevinden ayrılmalıdır.

"SİYASET KURUMU HALKI AŞAĞILMAYACAK"

Millet ittifakını bir araya getiren liderler, bir araya getirerek protokol imzalamalı. Ve biz, güçlü parlamenter sistemi getirirken neleri yapacağız, bunları alt alta yazacağı ve imzalayacağız. Daha sonra halktan oy isteyeceğiz. Biz iktidara geldiğimizde Sayıştay’ın hesap sormasını sağlayacağız. Hesap vermekten korkan değil, hesap vermekten şeref duyan bir anlayış geliştireceğiz. 

Bu ittifakın alanı neydi, güçlü yerel yönetim ve ittifak içinde seçilen belediye başkanlarının da kendilerini seçen beldeye hesap vermelerini getiren bir anlayış. Bugün ihaleler belediyelerde açık yapılıyor. Yeni bir şeffaflık anlayışı getirilmeli. Siyaset kurumu halkı aşağılamayacak. Zorla topladığı vergilerin hesabını verecek. Eğer bir ülkede vatandaş, ödediği vergilerin hesabını sormuyorsa, o ülkeye demokrasi gelmez. Ya arkadaş, dükkanını kapat dedin, kapattık ama aç kaldık. Sen bana 40 gün bakamıyorsun.

Erken seçim olur mu olmaz mı buna Saray karar verecek. Ama sayın Bahçeli de açıklama yaptı, 2023 seçim olacak dendi. Önümüzdeki dönemde devlet, borç aldığı kişilere borç ödeyecek. Peki bu kadar borç ödeyecek para var mı? Hayır yok, peki ne yapacaklar, yeniden borç alacaklar. Bütçe açığı tarihi seviyelere ulaştı. Dolayısıyla alınan borçları bütçe açığını kullanmak için de kullanacaklar. Daha sonra da faiz ödeyecekler. Faiz haramdır diyorlardı, faizi düşüreceğiz diyorlardı. Hayatımda bunlar kadar yalan söyleyen hiçbir iktidar görmedim. Erdoğan çıkıp dese ki, aya 4 şeritli yol yaptık, inananlar çıkar. Önümüzdeki dönemde bu ülke, o dış güçlere bu paraları ödeyecek. 

"YENİDEN BORÇ ALACAKLAR"

Ya arkadaş, dükkanını kapat dedin, kapattık ama aç kaldık. Sen bana 40 gün bakamıyorsun. Erken seçim olur mu olmaz mı buna Saray karar verecek. Ama sayın Bahçeli de açıklama yaptı, 2023 seçim olacak dendi. Önümüzdeki dönemde devlet, borç aldığı kişilere borç ödeyecek. Peki bu kadar borç ödeyecek para var mı? Hayır yok, peki ne yapacaklar, yeniden borç alacaklar.

Bütçe açığı tarihi seviyelere ulaştı. Dolayısıyla alınan borçları bütçe açığını kullanmak için de kullanacaklar. Daha sonra da faiz ödeyecekler. Faiz haramdır diyorlardı, faizi düşüreceğiz diyorlardı. Hayatımda bunlar kadar yalan söyleyen hiçbir iktidar görmedim. Erdoğan çıkıp dese ki, aya 4 şeritli yol yaptık, inananlar çıkar. 

"HAYATIMDA BUNLAR KADAR YALAN SÖYLEYEN HİÇBİR İKTİDAR GÖRMEDİM"

Önümüzdeki dönemde bu ülke, o dış güçlere bu paraları ödeyecek. Şimdi, yol yapıyorlar değil mi, dolar bazında ödüyorlar. Havaalanı yapmışlar, hastane yapmışlar garanti vermişler, yani hasta yatsa da yatmasa da o rakamı vereceksiniz. Yani tam bir soygun düzeni. Ve tam bir soygun düzeni ile çalışan hastaneler var. Onları kamulaştıracağız. Şehir hastaneleri değil, şirket arazileri. Sadece arazi devlete ait. Devlet para ödüyor bu hastanelere. 

1 milyonun üzerinde kahvehane var. Acaba kahvecilerin nasıl geçindiklerini, bu insanların evlerine ekmek götürüp götürmediklerini biliyorlar mı? Ben esnaf arkadaşlarımıza söylüyorum, bakkal dükkânın, berbere söylüyorum. Ben Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olarak bütün garibanların sözcüsüyüm. En azından kâğıt oynansın dediler, biz 7 deste kâğıt açarız. Sen kâğıt oynamasını bilmiyorsun diye dalga geçmeye çalıştılar. Onlar kahvecilerin nasıl yaşadığını bilmiyor. Ben halkın adamıyım. Ben sadece halkın sesini dinlerim. 

Şirin Payzın sordu: Siz Tuncelilisiniz, aileniz İzmit’te. Kendi reklamınızı hiç yapmıyorsunuz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ilk belediye başkanı akrabanız ve Seyit torunusunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Köklerim bana aittir ve tabii ki bunlarla gurur duyuyoruz. Ancak köklerimiz mütevazı olmayı gerektiriyor. 

"KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ"

Enis Berberoğlu konusunda Meclis bir karar vermiş değil ama biz konuşacağız. Meclis başkanı Enis Berberoğlu konusunda gereğini yapmak zorunda. Biz, bu ülkeyi yönetirken hiç kimsenin yaşam tarzına bakmaksınız ona hizmet etmek ve ondan aldığımız her kuruşun hesabını ona vermek namus borcumuzdur diyor muyuz?

Her doktorun siyasi görüşü olabilir, sadece doktor değil bütün sağlık çalışanına bu ülkenin 83 milyonun vicdan borcu vardır. Definler kaç kişinin öldüğünü zaten görüyoruz. Ölüm sayısı az oldu diye bundan bir başarı hikayesi çıkarsa yanlış olur.  

Anketlerde yüzde 59’u bu rakamların doğru olmadığına inanıyor. Devleti yönetmek ahlak ister. Devleti yönetenlerin bilgi sahibi olması gerekiyor. Bilim kurulunun hangi kararları aldığını biliyor musunuz? Müsteşarlıkları kaldırdılar, yerine Bakan koydular. Sonra eski milletvekillerinden de bakan yardımcıları koydular. Bunların kendi iradeleri yok zaten. Olmaz da. Berat Bey yerinde kalır. Çünkü kayınpeder- damat beraber yönetiyorlar. Berat Bey’in pozisyonu üst bakan, diğerleri alt bakan.

Berat Bey’in durumu diğer bakanlarla aynı değil. O üst bakan, diğerleri alt bakan. Milli Eğitim Bakanı yatırımımız yok diyor ama öğretmen maaşlarından şikâyet ediliyor. Kaç kişinin evinde internet yok. Sayın Erdoğan ya da Milli Eğitim Bakanı, sağlayıcıları çağırıp, interneti düşürün diyemez mi? İktidardan gitmeme konusunda kuralları kendilerine yönelik değiştirmek istiyorlar. Esnafa, çiftçiye ve emekliye sormak lazım.

Kin ile intikam ile devlet yönetilmez. Milletvekili olduğu gün kendi mal varlığını internet sitesine koymuş biri olarak söylüyorum, öfke ile kin ile devlet yönetilmez. Bugün bazı kişiler hapisteyse, Erdoğan’ın öfkesi yüzünden. Bu şekilde devlet yönetilmez. 

 

Kaynak: Kemal Kılıçdaroğlu: Kin ve intikamla devlet yönetilmez


KILIÇDAROĞLU:KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ : Google'da Ara
KILIÇDAROĞLU:KİN VE İNTİKAMLA DEVLET YÖNETİLMEZ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  ASİLTÜRK İTTİFAKTAN ŞARTINI AÇIKLADI


         Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, yaptığı açıklama ile ittifak kurmak için 20 milletvekili çıkarma şartı

  CHP’Lİ AĞABABAOĞLU: PEKİ, BÜYÜYEN KİM?


         CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Türkiye’de yüzde 21.7’lik büyüme olduğu bu dönemde, en az 61 bin 736 esnaf kepen

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
SERKAN KAYAALP

     Her Ağustos ayında konuştugumuz sonra hatırlamadığız Marmara Depremi ülkemizin yasadığı büyük felaketlerden biridir. Şimdi deprem dışinda ...

SERPİL KIRICI

     Sayın Tiryaki, orada yanan yerlere otel yapan anlayış var olduğu müddetçe biz yanmaya devam edeceğiz ...

A MENDERES SAKİNİ AHMET HOCA

     Sayın Belediye Başkanın sizin için çalışan Efelere çevreci Doğaya Saygılı sosyal bir belediyeci olarak vatandaşın ...

NECABETTİN SALÇI

     İktidar Seçime gidecek haberiniz olsun. Bu güne kadar her seçim öncesi bu ülkede Petrol ve Gaz ...

SELİN SEVER

     Seçimden korkma Erdoğan!#HemenSeçim Ülke gündemini Mafyaların yönlendirdiği bir dönem yaşıyoruz. ...

EREN EFEOĞLU

     Bu saldırı Kılıçdaroğluna yapılan linç saldırsına ne kadar benziyor. Sedat Pekerin benzer saldırılarının nasıl organize edildiğinin ...


           ANKET
SİZCE SEÇİMLER NE ZAMAN YAPILIR
% 49 √ Toplam : 78 - 1-ZAMANINDA YAPILIR
% 48 √ Toplam : 76 - 2-BU YIL YAPILIR
% 5 √ Toplam : 7 - 3-FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim