Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
CUMHUR İTTİFAKINDA REVİZYON BAŞLADI
ÜÇ LİDER SOÇİ’DE SURİYE ZİRVESİNDE BULUŞTU
ÖZAKCAN’ SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI
KARADAĞ’DAN TÜRK YATIRIMCIYA DAVET
İZMİR’İN TARIMI, ORMANI TALANA AÇILIYOR!


Alaattin Çakıcı’dan Çok Önemli Açıklamalar ; ‘’Şahsıma AF İstemiyorum’’Haberi - SİZDEN GELENLER - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
ALAATTİN ÇAKICI’DAN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR ; ‘’ŞAHSIMA AF İSTEMİYORUM’’HABERİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 29-05-2018 / 11-07

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Sizdengelenler Haberleri  
Alaattin Çakıcı’dan Çok Önemli Açıklamalar ; ‘’Şahsıma AF İstemiyorum’’Haberi

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde Kalan ve şu anda Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören  Alaattin Çakıcı, Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin gündeme getirdiği AF konusu ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Sıhhatimle  yakından ilgilenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan’ı ülkücülerin ağabeyi olan, ömrünü devletimizin bekası için bir ömür bir milletçe, gaye ve ülküsünden geri adım atmayan sonucu ne olursa olsun bedenini ve ruhunu, Ölçü Devletin bekası ise hiç düşünmeden yanan kor ateşin içinde yeğleyen erdemli son  Türkmen Beyine, ziyaretime geldiğinden dolayı kendilerine kalbi teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Kendileri ziyaretime geldiğinde AK Parti Dönemindeki Alevi-Bektaşi çalıştayı ile ilgili kendilerine Cemevi sorunlarıyla ilgili 21 milyon Türkmen Alevisi  1 milyon Zaza ve Kürt Alevileriyle bu sorunu konuşmamızda kendilerinin Bodrumda ve Türkiyenin bir kaç yerinde birkaç  Cem evinin bizzati kendi gayretleriyle açıldığını kendilerinin bu ifadesine Allah için yüz yüze şahit oldum. Alevi- Bektaşi toplumunun üzerinde 2 asırdır uygulanan baskıdan dolayı rahatsız olduğunu bu konuya mutlaka el atacağını şahsıma ifade etti. Görüşmemizden 2 gün sonra, Sayın Cumhurbaşkanı  Cemevleri ile ilgili seçim beyannamesi açıklamasında hukuki bir statü getirdiğini kamuoyuna deklare etti.  Sayın Cumhurbaşkanımıza sorarım, geçmişteki gibi seçim süreci içinde söylenen bu söylem Cumhurbaşkanı seçilirseniz düşüncede mi kalacak yoksa yasal olarak eyleme mi dönüşecek?

Sessizlerin sesiyim diyorsunuz, 2 asırdır İslamın bahçesindeki, nadide çiçeklerden biri olan Müslüman ve Resulullah Efendimize gönülden bağlı Efendimizin Ehli Beytine günümüze kadar koşulsuz gönül veren artık bu Müslüman kardeşlerimizin lütfen sesine kulak veriniz. Sizinlen  devletimizin bekası için Kader arkadaşınız son Türkmen Beyini,  Alevi- Bektaşi kardeşlerimizle ilgili söylemine lütfen kulak veriniz. Hani diyorsunuz ya hep birlikte Türkiye olalım Devletine gönülden bağlı, vatan  sathının her zerresi için şanlı Bayrağımız Hilal ve Yıldızına sevgi ile koklayarak öpen Şehitlik mertebesine koşan bölücü teröristlerle yaptıkları mücadelede şahadeti kucaklayan tabutunun üzerindeki Vatan ve Bayrak sevdalısı olan, Zaza ve Kürt kardeşlerimizi kucaklamak asli görevimizdir.

Daha evvel de yazılarımda dile getirmiş olduğum bazı yobaz takımların son yıllarda Cumhuriyetimizin ilk Bozkurtu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürkü televizyonlarda küçük düşürmeye çalışan o insanlara haddini bildirmek Cumhuriyete ve gerçek Atatürkçülere sahip çıkmaktır. Diyorsunuz ya hep birlikte Türkiyeyiz, Devletin direği olan adalet kavramı son yıllarda 10 şiddetinde bir depremle ve artçı depremlerle yıkılmanın eşiğine gelmiştir. Adalet yok olursa devlet paramparça olur. Eğer hep birlikte 81 milyon Türkiye olacaksak, parti, etnik grup din ve vicdan özgürlüğü ayrımı yapmadan lütfen adaleti sağlayınız.

Türkmen Beyi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Ülkücülerin abisi olan Sayın Devlet Bahçelinin AFFI basında gündeme getirdikten sonra devlet bekasında, Sayın Bahçelinin muhatabı siz misiniz yoksa daha evvel size gündüz İmam gece  Papaz diyen Süleyman Soylu mu?Rahmetli cennet mekân Necmettin Erbakan Hocanın vefatından sonra koltuk için merhum Necmettin Erbakan’ı  eski Başbakanlarımızdan rahmetli Necmettin hocanın mirasını birlikte ki kader arkadaşlarını satıp, bir makam için partinizde görev aldığını kendisi unutsa bile, bu millet unutmamıştır.

Ve basın açıklamasında diyor ki; “ Sayın Bahçeli düşüncelerimiz farklı sadece seçim ittifakında birlikteyiz”. Biliyorsunuz 15 Temmuzda sokakta Türkiyenin her yerinde ülkücü ve ülkücü kökenli ailelerin çocukları Şehitlik ve Gazilik makamına nail oldular.  MHP ve Sayın Türkmen Beyi AK Partinin her zorlu sürecinde meclisten geçiremediğiniz meclisin kilitlendiği dönemde toplumsal bir yara olan başörtüsü sorununu, Cumhurbaşkanını halk seçsin, referandum sorununu hocasının vefatından sonra geçmişini bir makam için değiştiren Numan kurtulmuş’la mı aştınız bu sorunları,  yoksa MHP Genel Başkanı ve o dönemdeki ülkücü milletvekilleri mi? Kendilerine Sayın Bahçelinin şahsımla ilgili ve yakın arkadaşımla ve kader kurbanı mahkûmlarla ilgili kısmi af talebini Süleyman Efendi mi, Numan Efendiler sizden icazet alarak mı konuştular, yoksa bu Cumhur ittifakını bozmak için her ikiside içinizdeki Truva atı mıdır?

 

ALAATTİN ÇAKICI’NIN AF İLE ALAKALI AÇIKLAMASI

 

Bakınız Sayın Cumhurbaşkanım, şahsım adına ve Türkiyenin değişik yerlerinde almış olduğum  kurul raporları gereği hiçbir AF Talebim yoktur. Belki Rabbim beni  dört duvar arasında beni imtihan ediyor kim bilir ki belki geçmişte işlediği suçlardan birisi ile ilgili haksız bir suç işlediğinden dolayı, onların aile yakınlarının sesleri kalbi olarak Rabbime ulaştığı için belki de uzun yıllardır, Allah katında cezam devam etmektedir. Ömrümde kimseye yalakalık yapmadım,  sizden kendi adıma hiç bir şey istemiyorum. Hani BM’de Dünyanın değişik yerlerindeki seyahatlerinizde 4 aylık mahkûmiyetinizi dile getirdiniz. Devlete ihanet eden,  taciz ve ırz düşmanlığı yaparak kadınları katledenlerin dışındaki tüm kader mahkûmlarına, ailelerinin özlem ve hasretinin onların ruhunun derinliklerinde nasıl bir acıyı yaşadıklarını hissedebiliyor musunuz?

Babalarını bekleyen, eşlerine hasret olan hanımlarını, yaşlı baba ve annelerini, hani siz Annenizi hala unutmadınız ama acısı aklınıza geldiği an çok sinirli bir insansınız biraz da kinci,  ama çok duygusal olduğunuzu da biliyorum.Küçük yaşta babasız kaldığınızı dünyanın değişik yerlerinde dile getirdiğiniz.  O günkü Baba hasretiyle kavrulan beyin hücrelerini her zerresi şu anda bilinçaltındaysa bu sözlerim inşallah bir tetikleme olur.  Bir nostalji gibi o hasret duygusunu Rabbim size yaşatır. İki bayram arası Cumhurun başı olursanız, bu yıl babalı ve babasız yetimleri anne ve babalarına,  çocuklar ve eşleri ne kavuşmasına vesile olursanız işte o zaman hep birlikte Türkiye oluruz. Unutmayınız ülkücü ve milliyetçi camiayı kaybederseniz Numan ve Süleyman Efendi gibi Efendiler mi Devletin bekası söz konusu olduğu zaman arkasında kitleler mi var ki ama onları tercih ederseniz, merak etmeyin gene zor durumunuzda genlerinin her zerresi devlet bekasına yönelik olan Ülkücüler hep devletin yanında olacaktır.

 

Sayın Cumhurbaşkanım beni sevmiyorsunuz, ben de sizi sevmiyorum ama devletin başında kaldığınız sürece makamınızı ve devletimizi sevmek onur ve benim için bir şereftir.

Ben öpülecek eli öperim, öpülmeyecek ele de tüküren bir adamım,  kimseden rica dilemedim ömrümde,  şu an kendi adıma hiçbir türlü AF istemiyorum, Eğer çıkardığınız afta Alaattin Çakıcı muaftır ibaresini yasal olarak ekleyiniz.  Ama bu konuyla ilgili sizden rica ediyorum milletin önünde Bürokraside rica, astın üste emridir, Lütfen bu rica kelimesini yanlış anlamayın teşekkür mahiyetinde Size rica ediyorum.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.   Şu rahmet ayında anaların, babaların, çocukların ve annelerinin kapalı duvarlar arkasında aileleri için hasret ateşiyle yanıp kül olan bu insanları sevindirirsiniz,neden İlk turda seçimi kazanamayasınız.  Rabbim İyi düşünüp kendine teslimiyet duygularıyla bağlı olanları yarı yolda bırakmaz.

Eğer teslimiyetini Yüce Rabbime ise sizin kimseye ihtiyacınız yok.

 

Sahibi Allah olanın bir dünya karşısında da olsa hangi tür size tuzak kursalar bile Allah kendisine şükran ve iman duygusuyla bağlı olan kulunu yarı yolda bırakmaz.

 

Başta Sayın Devlet Bahçeliye,  Aziz Türk Milletimize, Devletimizin başı olan şahsınıza Saygılarımla arz ederim.

 

NOT:  Seçimlere 15 gün kala geniş ve son bir yazı daha yazacağımı  Aziz Türk milletimize bildirir

 

Sayın Cumhurbaşkanım, Süleyman Soylu ile ilgili kullandığım cümle sizin onurunuzu kırmak amacıyla değil, Soylu’nun söylemiş olduğu cümleyi unutursanız fetöcüleri de unutursunuz şahsınıza Saygılarımla arz ederim.


Alaattin Çakıcı’dan Çok Önemli Açıklamalar ; ‘’Şahsıma AF İstemiyorum’’Haberi : Google'da Ara
Alaattin Çakıcı’dan Çok Önemli Açıklamalar ; ‘’Şahsıma AF İstemiyorum’’Haberi

SİZDE HABERİNİZİ GÖNDERİN YAYINLAYALIM


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİZDEN GELENLER

  ALAATTİN ÇAKICI’DAN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR


          Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde Kalan ve şu anda Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören  Alaattin Çakıcı, Basın Danışmanı Gaze

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAydın Hava Durumu

Pazartesi Az Bulutlu Az Bulutlu 18°C 7°C

Salı Az Bulutlu Az Bulutlu 20°C 8°C

Çarşamba Çok Bulutlu Çok Bulutlu 19°C 9°C           YORUMLAR

           ANKET
Aydın Büyük Şehir Belediyesi çalışmalarını başarılı buluyormusunuz?
% 30 √ Toplam : 54 - Evet Başarılı Buluyorum.
% 45 √ Toplam : 82 - Hayır, Başarısız Buluyorum.
% 7 √ Toplam : 13 - Bilgi Sahibi Değilim.
% 20 √ Toplam : 37 - Kararsızım. Ne Başarılı, Ne Başarısız.
   

TRT Spor HaberlerGÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim