Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
AŞI OLMAYANLAR AMERİKAYA GİREMEYECEK
KORANA BUGÜN DE 231 CAN ALDI
Erdoğan: ’ABD’yle Ortak Çıkar ve Değerlere
ABD’DE TÜRKEVİ DUALARLA AÇILDI
Boğaziçi Üniversitesi’nde akademisyenler kazandı


ERDOĞAN:TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haber
 
ERDOĞAN:TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 17-02-2021 / 00-43

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
ERDOĞAN:TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Trabzon 7. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “Bir süredir yürüttüğümüz ve önemli mesafe aldığımız harekâtlarımızı önümüzdeki dönemde tehditlerin hâlâ yoğun olduğu bölgelere doğru genişleteceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hayri Gür Kapalı Spor Salonunda düzenlenen AK Parti Trabzon 7. Olağan İl Kongresi’ne katılarak bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, vatandaşların Perşembe günü idrak edilecek Regaip Kandili’ni tebrik ederek mübarek günlerin hürmetine Allah’tan Şaban ve Ramazan aylarına hayırla ulaştırmasını diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize ve Trabzon ziyaretlerinde hem sıla-i rahim yaptığını hem de hemşerileriyle hasret giderdiğini belirtti.

“TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Birkaç gündür şehitlerin acısıyla yüreklerinin buruk olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçmişi çocuk, kadın, yaşlı, her kesimden sivil katliamlarıyla dolu, son olarak da silahsız insanları acımasızca infaz edecek kadar alçalan bir terör örgütüyle mücadele ediyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu son hadise Türkiye’nin PKK ile mücadele için Irak’ın kuzeyinde ve Suriye’de yürüttüğü harekâtların sınırlarımızın emniyeti, millî güvenliğimizin, vatandaşlarımızın huzuru, geleceğimiz açısından ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ispatladı. Yine bu hadise, PKK terörüne karşı içeride ve dışarıda samimiyetsiz duruş sergileyen, örgüt ve uzantılarıyla merdiven altı iş birliği hâlinde olan herkesin gerçek yüzünü de tekrar gösterdi. PKK’ya PKK diyemeyen, teröre terör diyemeyen, katliama katliam diyemeyen, kafalarındaki sinsi oyunları, kurdukları hain tuzakları, çevirdikleri fırıldakları gizlemeye çalışan güruhun foyası ortaya döküldü” değerlendirmesinde bulundu.

“Terör örgütünü destekleyenlerin riyakârlıkları öfkemizi kabartırken, aynı zamanda attığımız adımların, yaptığımız harekâtların, izlediğimiz politikaların doğruluğunu da teyit ediyor” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendi güvenlik ve refahları için dünyayı ateşe vermekten çekinmeyenlerin tutarsızlıklarının bu tür durumlarda çok daha açık bir şekilde kendini belli ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 masumun infazı hadisesinde gelen birkaç cılız ses dışında Türkiye’nin yanında kimseyi göremediklerini dile getirerek, “Ey Batı, neredesiniz, niye sesiniz çıkmıyor, neden sustunuz? Sizde böyle bir şey olduğu zaman yaygaralarınızdan geçilmiyor. 15 Temmuz hadisesi oldu sesiniz çıkmadı, şimdi bu hadise yine sesiniz çıkmıyor. Sesiniz çıksa da çıkmasa da biz görevimizi biliyoruz, bu teröristlere Allah’ın izniyle bu ülkede fırsat vermeyeceğiz” diye konuştu.

“GÜVENLİ HÂLE GETİRDİĞİMİZ YERLERDE NE KADAR GEREKİYORSA O KADAR KALACAĞIZ”

Mehmetçiğin, jandarmanın, güvenlik korucularının teröristlerin inlerine girdiğini, girmeye de devam edeceğini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşanan acıların milleti birbirine daha yaklaştırdığını, bağlarını sıklaştırdığını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara’nın önemli ve sıkıntılı bir bölge olduğunun altını çizerek, “Ve Gara düştü, Allah’ın izniyle iş bitti. Bir süredir yürüttüğümüz ve önemli mesafe aldığımız harekâtlarımızı önümüzdeki dönemde tehditlerin hâlâ yoğun olduğu bölgelere doğru genişleteceğiz” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bu sabah CHP ve İYİ Parti’yi ziyaret ederek bilgilendirme yaptığını belirterek, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Cumhur İttifakımızın bir kanadı Sayın Devlet Bahçeli’yse zaten Meclis’te biz sizi dinleyeceğiz biz size inandık, güvendik, biliyoruz dolayısıyla, bize gelmenize gerek yok dedi ve şu anda yola devam ediyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı olarak dayanışmalarının farklı olduğuna vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu: “Birbirimize inanıyoruz, güveniyoruz, dayanışma içindeyiz ve Allah’ın izniyle bu dayanışma kendini zaten bütün arazide de, vatan sathında da gösteriyor. Teröristlerin bize gelmesini beklemeyecek, biz gidip inlerinde onların başını ezeceğiz. Sınırlarımızda ve sınırlarımızın ötesinde kahraman askerlerimizle, içeride jandarmamızla, polisimizle, güvenlik korucularımızla teröristlere nefes aldırmayacağız. Sadece bununla da kalmayacağız, bir daha benzer saldırılara uğramamak için de güvenli hâle getirdiğimiz yerlerde ne kadar gerekiyorsa o kadar kalacağız.”

“MÜCADELESİZ GEÇMİŞ TEK BİR GÜNÜMÜZ BİLE YOKTUR”

Türk milletinin bu coğrafyadaki istiklal ve istikbal davasının Anadolu’yu yurt hâline getirmeye başlamasından beri sürdüğüne işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu akşam Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde UNESCO 2021 Yunus Emre Yılı ve Dünya Dili Türkçe programımız var. Yunus’un 700. vefat yıl dönümü vesilesiyle düzenlediğimiz bu program vesilesiyle yaşadığımız toprakları fetihle ve gönül kazanmayla nasıl vatan hâline getirdiğimizi bir kez daha hatırlayacağız” diye konuştu.

“Dünyanın en gözde coğrafyasında hüküm süren bir millet olarak mücadelesiz geçmiş tek bir günümüz bile yoktur” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hem coğrafi olarak mirasçısı olduğumuz medeniyetlerin zenginliğine sahip çıkmak hem kendi kadim medeniyetimizi yeniden yükseltmek için daha çok çalışmak mecburiyetinde olduğumuzu biliyoruz” ifadesini kullandı.

“YAPTIĞIMIZ HİZMETLERDEN ÜLKEMİZİN HER KARIŞ TOPRAĞI İSTİFADE ETMİŞTİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son 18 yılda Türkiye’ye Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılanların katbekat fazlası yatırımı, hizmeti, eseri kazandırdıklarını vurgulayarak vatan toprakları üzerinde yaşayan her bir vatandaşın refahını, güvenliğini, huzurunu güçlendirecek adımları attıklarını kaydetti.

Türkiye’yi asırlara sâri kalkınma ve demokrasi mücadelesinde en ileri seviyeye çıkarttıklarını, şimdi önlerinde 2023 hedefleri bulunduğunu aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah Türkiye’yi bu hedeflerle buluşturarak gençlerimize 2053 vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir ülke bırakacağız. Yaptığımız hizmetlerden ülkemizin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her karış toprağı istifade etmiştir” sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son 18 yılda Trabzon’a 35 milyar lira tutarında yatırım yaptıklarını belirterek kente; eğitim, yükseköğrenim, spor, sosyal yardım, sağlık, toplu konut, ulaştırma, içme suyu, raylı sistemler, tarım, altyapı, doğal gaz, enerji ve belediyecilik alanlarında yapılan yatırımları anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah önümüzdeki dönem hem bakanlıklarımız, hem belediyelerimiz şehrimize çok daha büyük hizmetler kazandırmayı sürdürecektir” diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrede görev alacak teşkilat mensuplarını tebrik ederek sözlerini tamamladı.


ERDOĞAN:TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ : Google'da Ara
ERDOĞAN:TERÖRİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  AŞI OLMAYANLAR AMERİKAYA GİREMEYECEK


         ABD yönetiminin, ülkeye seyahat edecek 18 yaş üzerindeki tüm yabancı ülke vatandaşlarına Kovid-19 aşısı zorunluğu getireceği belirtildi. Yen

  SEYFİ BOZÇELİK GÖREVİNİ DEVRETTİ


         Muğla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, Kadın Statüsü Genel Müdürlüğü Daire Başkanı olarak yapıl

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
SERKAN KAYAALP

     Her Ağustos ayında konuştugumuz sonra hatırlamadığız Marmara Depremi ülkemizin yasadığı büyük felaketlerden biridir. Şimdi deprem dışinda ...

SERPİL KIRICI

     Sayın Tiryaki, orada yanan yerlere otel yapan anlayış var olduğu müddetçe biz yanmaya devam edeceğiz ...

A MENDERES SAKİNİ AHMET HOCA

     Sayın Belediye Başkanın sizin için çalışan Efelere çevreci Doğaya Saygılı sosyal bir belediyeci olarak vatandaşın ...

NECABETTİN SALÇI

     İktidar Seçime gidecek haberiniz olsun. Bu güne kadar her seçim öncesi bu ülkede Petrol ve Gaz ...

SELİN SEVER

     Seçimden korkma Erdoğan!#HemenSeçim Ülke gündemini Mafyaların yönlendirdiği bir dönem yaşıyoruz. ...

EREN EFEOĞLU

     Bu saldırı Kılıçdaroğluna yapılan linç saldırsına ne kadar benziyor. Sedat Pekerin benzer saldırılarının nasıl organize edildiğinin ...


           ANKET
SİZCE SEÇİMLER NE ZAMAN YAPILIR
% 49 √ Toplam : 78 - 1-ZAMANINDA YAPILIR
% 48 √ Toplam : 76 - 2-BU YIL YAPILIR
% 5 √ Toplam : 7 - 3-FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim