Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Bülent Arınç istifa etti
İBB Mezarlıklar Ölü sayısını 211 olarak
MSB’den aranan Türk gemisine ilişkin açıklama!
Amerika’da Dışişleri Bakanı belli oldu
16 MİLYON KAHRAMANA İHTİYAÇ VAR


İYİ Parti lideri Meral Akşener İzmir’de konuştu - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
 
İYİ PARTİ LİDERİ MERAL AKŞENER İZMİR’DE KONUŞTU
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 25-10-2020 / 20-42

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
İYİ Parti lideri Meral Akşener İzmir’de konuştu

iYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin İzmir’de düzenlenen 3. yıl dönümü programında konuştu.

İYİ Parti 3. yaşını kutladı. İzmir’de korona virüs tedbirleri kapsamında yapılan programda konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"İYİ Parti’nin 3. Kuruluş yıldönümü etkinliğine hepiniz hoş geldiniz. Büyük Türk milleti, bugün İYİ’ler 3 yaşında. Bugün büyük bir demokrasi mücadelesine, şanlı bayrağımızla çıktığımız kutlu bir serüvenin, memleket davasını imanla yürüttüğümüz dikenli yolun en kıymetli duraklarından birindeyiz.

 

"YAPILAMAZ DENİLENİ YAPTIK MİLLETİMİZE YENİDEN UMUT OLDUK"

Bugün 25 Ekim 2020. Bundan tam 3 yıl önce Ankara’da sizlerle birlikte tek yürek olup hep beraber, tüm Türkiye’ye seslendik. El ele omuz omuza verip dedik ki; “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”

Çünkü artık biz varız, artık İYİ Parti var. Öyle de oldu. Yapılamaz denileni yaptık. Milletimize yeniden umut olduk. Çünkü yolumuz adalet yoludur. Çünkü yolumuz hak yoludur, hakikat yoludur. Kuramazlar dediklerinde, dedik ki; “Kuracağız.”

Hamdolsun yaşatacağız, şart olsun yaşatacağız. Yaşattık mı yaşattık. Dedik ki aziz milletimizin teveccühü ile milletimizin sesi olacağız. Olduk mu olduk. Bugün Türkiye’nin dört bir yanında dinlemedik dert, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan cesur insanlarla dolu. Bugün İYİ Parti’nin güneşi Türkiye’nin her köşesinde tüm gücüyle parlıyor.

"YARIN BÜYÜK BİR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYABİLİRLER"

"Bunu hep birlikte başardık. Allah her birinizden ayrı ayrı razı olsun. Değerli misafirlerimiz, aziz milletimiz. Siyasette her dakika her saniye sürprizlere gebedir. Rahmetli Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in dediği gibi siyasette yirmi dört saat uzun bir süredir. Dolayısı ile herkesin bu gerçeği bilerek hareket etmesinde fayda var.

 

Yarın büyük bir hayal kırıklığına uğrayabilirler. Siyaset tarihi, gücü ve iktidarı sonsuz zannedenlerin hüzünlü hikayeleriyle doludur. Siyaset tarihi, aynı zamanda, “Bitti” denilen anda, yeniden yazılan, başarı öyküleriyle doludur.

İYİ Parti’nin öyküsü de işte böyledir. Bizim öykümüz, adaletin demokrasinin sorumlu siyasetin öyküsüdür. Bizim öykümüz, ummadığın bir zaman, ummadığın bir yerlerden çıkıp gelen, siz cesurların öyküsüdür. Bizim öykümüz bir kutlu mücadelenin bir büyük başarının öyküsüdür."

"ATTIĞIMIZ HER ADIMDA ENGELLEMEK İSTEYENLER OLDU"

"Bizim öykümüz Büyük Türk milletinin öyküsüdür. Bu öykünün kahramanları, bu başarının mimarları sizler ve bize inanan aziz milletimizi, Allah hem sizlerden hem Aziz milletimizden razı olsun.

Değerli dava arkadaşlarım biz bu günlere kolay gelmedik. Attığımız her adımda engellemek isteyenler oldu. Sesimizi kısmaya yolumuzu kesmeye çalışanlar oldu; iftira atanlar, yalancılar oldu.

Ama kimsenin şüphesi olmasın, Allah’ın izniyle hiçbiri bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Çünkü bu kutlu yola, koltuk sahibi olmak için çıkmadık. Biz bu yola zengin olmak için çıkmadık. Biz bu yola kendimiz için çıkmadık. Biz bu yola milletimiz için çıktık. Biz bu yola Türkiye için çıktık. Aynı yolda ilk günkü azimle yürümeye devam ediyoruz. Onlar teker teker tarih olurken biz büyümeye devam ediyoruz. Varsın onlar kendilerini paralamaya devam etsin. Biz ileriye bakacağız. Varsın onlar dikkatimizi dağıtmaya çalışsınlar. Biz milletimizle buluşacağız. Biz milletimizin sesi olacağız. İYİ Parti doğruyu alkışlar, yanlışta sözünü esirgemez. Bunu yadırgayanlar olabilir. Bizim siyaset anlayışımız budur. Çünkü bizim siyasetimizin öznesi milletimizdir.

Çünkü bizim siyasetimiz, milletimiz bizi hangi göreve layık görürse o görevi layıkıyla yapmayı milletimize en iyi şekilde hizmet etmeyi emreder. O nedenle memleketi ilçe ilçe; köy köy geziyoruz. Milletimizin derdini dinliyor, o dertlere çözüm arıyoruz. Biz gezdikçe milletimizin İYİ Parti’ye gösterdiği ilgi her geçen gün artıyor. Görüyor ki, o kutlu gün geliyor. Çünkü millet bizi çağırıyor. Bu çağrı kutlu günün çağrısıdır. Bu çağrı, mutlu, zengin ve güçlü bir Türkiye’nin çağrısıdır. Bu çağrı, İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’in çağrısıdır. Biz o çağrıyı duyuyoruz. Bize göre Türkiye’nin çözülemeyecek sorunu yoktur

Milletimiz ilk sandıkta bize yetkiyi verecek, biz de ülkemizi düze çıkartacağız. Bilimden sanata, sanayiden teknolojiye, her alanda üreten, zengin, mutlu ve güçlü bir Türkiye’yi milletimizle el ele inşa edeceğiz.

Aziz milletim; üçüncü yılımızda, büyük Türk Milleti’ni demir dağlardan yeniden tarih sahnesine çıkaran destana selam olsun.

 

“Kötülere acımak, iyilere zulümdür. Zalimleri affetmek, mazlumlara zulmettir” diyen Dedem Korkut’a selam olsun. Anadolu’yu bize vatan yapan Alparslan Han’a selam olsun. Peygamber efendimizin müjdesi İstanbul’u milletine armağan eden, Sultan Mehmet Han’a selam olsun. Doymak bilmez emperyalist işgalcilere, “Geldikleri gibi giderler” diyen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına selam olsun. Cumhuriyet tarihimiz boyunca, devletimiz ve milletimiz için taş üstüne taş koyanlara selam olsun. Bayrak dalgalansın diye toprağa düşen aziz şehitlerimize selam olsun. Şuşa’da, Berde’de, Fuzuli’de, Gence’de, nihayet Karabağ’da,

Türk’ün bayrağı dalgalansın diye mücadele eden kardeş Azerbaycan’a selam olsun.

Doğu Türkistan’a, Kerkük’e, Avrupa Türklüğü’ne ve nerede bir Türk varsa, orada doğan güneşe, selam olsun. O güneşin altında “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!” diyenlere selam olsun. 

 

Kaynak Yeniçağ: 

 


İYİ Parti lideri Meral Akşener İzmir’de konuştu : Google'da Ara
İYİ Parti lideri Meral Akşener İzmir’de konuştu


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  MSB’DEN ARANAN TÜRK GEMİSİNE İLİŞKİN


         Alman basını, Türk gemisini basan askerlerini aklayıp Türkiye’ye saldırdı Türk kargo gemisini Akdeniz’de arayan Alman askerlerin Ankara’nın devreye g

  16 MİLYON KAHRAMANA İHTİYAÇ VAR


         İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Avcılar Kentsel Dönüşüm Bölgesi”nde incelemelerde bulundu. İnceleme gezisi sonrasında düzenlenen to

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
HASAN ALİ KURTULMUŞ

     Efeler Belediye Başkanına teşekkür ederim. Aydında 31 Ekimden bu yana Tedirginiz. Deprem olacak diyen Altımız üstümüz ...

ASTO STK PLATFORMU

     Azerbaycan’ın topraklarını işgalden kurtarmasının ardından Batılı ülkelerin ve Rusya’nın yaptığı itidal ve müzakerelere geri dönülmesi yönündeki ...

VELİ TİRYAKİ

     Ekrem İmamoğlunun Taksi mafyasına karşı dik duruşunu takdir ediyorum. İstanbulda Taksi Plakaları birkaç mafyanın elinde 2.5 ...

VAHDET TUNUS

     AYDIN da Çerçioğlu diktası var. Maalesef benim aklım bana yeter diyen birisi tarafından yönetiliyoruz. Hiç bir ...

AVUKATLAR A.

     Anayasa Mahkemesi iptal başvurusunu reddetti, İçişleri Bakanlığı genelgeyle Baro genel kurulları ertelendi. (siyasi partiler yapabilir onlarda ...

OSMAN DAYI

     Meyve Veren ağaç taşlanır. Osman hoca sen bildiğin yolda yoluna devam et. Tarihte güzel işler yapıpta ...


           ANKET
İSTANBUL KANALI DEVLET PROJESİ MİDİR?
% 22 √ Toplam : 3 - DEVLET PROJESİDİR
% 79 √ Toplam : 11 - RANT PROJESİDİR
% 0 √ Toplam : 0 - FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber, Aydın Haberleri, Ülke Gündem,, Türkiye Haberleri, Sİyasi Haberler
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim