Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ihracat mesajı
Koronavirüsten 187 kişi daha hayatını kaybetti
İYİ Partili Ümit Özlale iktidarı uyardı
TUİK’İN RAKAMLARINA KİMSE İNANMADI
ANAMUHALEFET LİDERİ TUİK’E ALINMADI


PEKER BU SEFER ESENYURTTAKİ YOLSUZLUKLARI DEŞİFRETTİ - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haber
 
PEKER BU SEFER ESENYURTTAKİ YOLSUZLUKLARI DEŞİFRETTİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 05-07-2021 / 21-37

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
PEKER BU SEFER ESENYURTTAKİ YOLSUZLUKLARI DEŞİFRETTİ

Sedat Peker sosyal medya hesabından 4 Ftoğraf 25  tweet atarak Esenyurttaki yolsuzlukları  anlattı.

Organize suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla aranan Sedat Peker, sosyal medya hesabından Esenyurt Belediyesi eski Başkanı AKP’li Necmi Kadıoğlu hakkındaki iddiaları sürdürdü.

Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımda, eski Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin dün emniyete giderek kendisi hakkında iddialarda bulunarak suç duyurusunda bulunduğunu açıklamıştı. 

Peker Necmi Kadıoğlu’na tuzak kurarak Esenyurt Belediye Başkanı olduğunu öne sürdüğü Ali Murat Alatepe, dün Organize Suçlar Şubesi’ne giderek suç duyurusunda bulundu. Sedat Peker Ali Murat Alatepe’nin verdiği ifadenin tutanağını bugün Twitter hesabından yayınladı. 

Peker ayrıca, ’’Akşam saatlerinde size süslü sülümanın ekipten olan eski Esenyurt belediye başkanı Ali Murat Alatepe’nin gerçek hikayesini yazacağım’’ demişti. 

Peker, yaptığı yeni paylaşımlarla AKP’li Ali Murat Alatepe’ye yönelik ağır iddialarda bulundu. 

Cinayetten, mala çökmeye kadar birçok iddia öne süren Peker, Alatepe’nin gazeteci Ali Tarakçı’yı silahla yaralattığını da ileri sürdü. 

Peker’in paylaşımları şöyle: 

"Kıymetli dostlarım, Esenyurt eski belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’nu kadın tezgahı ile istifaya zorlayıp yerine geçen ali murat alatepe isimli eski belediye başkanı organize şubeye giderek beni yalanlamış. Sizlerin de bileceği üzere ben yalanlama işini hiç sevmem.

Bu şahıs kendinin masumiyetini, dürüstlüğünü anlatmış ya, şimdi ben size gerçekte kim olduğunu anlatayım. Bu şahıs Esenyurt 2316. Sokak Çağdaş kent 4. Blok 5. Kat daire 24’te kiracı olarak oturuyordu. Oturduğu daire ucuz bir daire olmasına rağmen orada kiracıydı çünkü  hiç parası yoktu. Ayrıca da çok eski bir model, mavi renkli Ford marka araban vardı. Bu şahıs meclis üyesi seçildikten sonra YÜCE ALLAH ona yürü ya kulum dedi. Şu anda Büyükçekmece tepekent villalarında oturuyor.

Oradaki villaların fiyatı 5 milyon tl ile 12 milyon tl arası değişiyor (ne güzel dünya). Bu şahıs belediye meclis üyeliklerinin haricinde 2012 - 2019 yılları arasında siteler ve toplu konutlardan sorumlu belediye danışmanlığı da yaptı (bu danışma işleri çok bereketli geçmiş).

Şu anda oğlu Renault’un Captur model jipine biniyor. Kız evladının arabası yine Renault marka. Kendisi de Renault’un Koleos model jipine biniyor. Bunlar da pahalı araçlar ancak bu araçların markasını şu sebeple söyledim. Bu araçların hepsi ekrem görçekerin sahibi olduğu Esenyurt Renault bayisinden alındı. Tesadüf bu ya, ekrem görçeker isimli şahıs bu kişinin belediye başkanı olduğu dönemde belediyenin tüm araçlarını kiralayan şahıs. Ekrem Görçeker isimli şahıs Büyükçekmece Ak Parti ilçe başkanlığı da yaptı.

Ekrem Görçeker şu anda da Ak Parti genel merkez teşkilat başkan yardımcısı İç Anadolu bölge sorumlusu. Şimdi bunlar işin eğlence kısmıydı, ciddi konulara gelmek lazım. Esenyurt’un en işlek bölgesindeki gurme restorantı eniştenin üzerine yapsan da herkes biliyor sahibi sensin.

Eniştenin üzerine yaptığın bu lüks mekanda enişten Adem Örenciyle ortak. O bölgede büyük projeler yapan Eval inşaat var. Eval inşaatın sahibi Aydın Arvas. Adem Örenci ve Medet Anlı, Aydın Arvas ve avukatını vurmaktan 1.5 - 2 sene cezaevinde kaldılar. (ali murat alatepe geliyor gelmekte olan.). Vurulan müteahhit Aydın Arvas, senin necmi başkan düştükten sonra sen belediye başkanı olunca 2000 dairelik bir proje yapmak için müracaat ediyorlar. Görüntüde eniştenin ortağı olan ancak aslında senin işerini yapan Adem Örenci.
eval inşaat ismine benzeyen bir firma kurup belediyeye müracat ediyorlar, sen de ruhsat iznini onlara veriyorsun. Düşünceniz neredeyse bir kasaba büyüklüğünde olacak olan proje gecikmesin diye eval inşaat onlarla anlaşma yapar diye düşünüyorsunuz.

Ancak öyle olmuyor. Adam dik kafalılık yapıp dava açıyor. Avukatı Erzat Çiftçi mahkemede davayı kazanıyor. Dosya istinafa gidiyor. İşte bu meyanda senin ortak Adem Örenci hem mütahit  Aydın Arvası hem de avukatını silahla vuruyor.

Adem Örenciyle gurme restoranttaki o samimi resimleri internetin her yerinde var. Bizim masum belediye başkanının, kısa sürede zengin olmanın haricinde adam vurdurma yeteneği de var. Kıymetli dostlarım daha bitmedi, Adem Örenci isimli şahsın ismini siz muhalif gazeteci Ali Tarakçı’nın silahlı yaralama olayından da biliyorsunuz. Ali Tarakçı’nın bilmediği ya da bilip de söylemediği şey şudur, Adem Örenci’nin azmettireni ali murat alatepe isimli Esenyurt belediye başkanının olduğudur. Ancak hiçbir şey gizli kalmaz.

Gazeteci Ali Tarakçı silahlı saldırıya uğradığında kendisini ilk ziyaret eden kim biliyor musunuz? Necmi Kadıoğlu (kadın tuzağı ile görevden düşürülen başkan). Ali Tarakçı, bunları benden öğrendikten sonra nasıl bir açıklama yapacağını gerçekten merak ediyorum.

Binlerce konutluk siteler yapan müteahhitler, müteahhitin avukatı ve muhalif gazeteciler silahla vuruluyor. Milyon nüfuslu ilçe seks skandallarıyla Dallas’a çevrilirken diğer taraftan da Teksas gibi herkesi silahla vurarak korkutuyorlar.

Tabi her zaman işler böyle gitmiyor. Necmi Kadıoğlu’nun başkanlığı zamanında Aslı Çağatay isimli bir bayan belediye meclis üyesi var. O bölgede iş yapan Feshi Erkaplan isimli, Güneydoğulu bir iş adamıyla imam nikahı kıyarak ailelerin ve yakınların bildiği ancak bu şahsın pkkdan cezaevinde yattığı için siyaset gereği yabancılardan gizlenen bir evlilik olayı var. Feshi Erkaplan’ın da geçmişin pkklı, hem de fetöcü tanıdıkların var diyip üzerine baskı oluşturup Tayland’a kaçmasını sağlarken adamın vekaleti olduğu için tüm mallarına çökmeye başladıklarında, 3 milyon dolar nakit parasını aldıklarında Feshi’nin kardeşi Erkan Erkaplan imam nikahlı yengesi Aslı Çağatay’ı getirerek öldürüyor. Arkadaş bu nasıl bir ilçe, burda T.C. kanunları uygulanmıyor mu?

Müteahhitler, gazeteciler, avukatlar vuruluyor. Bazen de ters tepip parasına çökmek istedikleri onları öldürüyor ve meclis üyesi maaşından başka hiç bir şeyi olmayan, bir anda zenginleşen ali murat alatepe (belediye başkanı) tüm bunların içinde olduğu halde bana iftiracısın diyip dava açıyor. Kıymetli kardeşlerim, bizim gençliğimizin ilk yıllarında sokaklarda şöyle bir söz vardı “Çayır bayır bize de ayır”. Bunlar çalarken çevrelerindekilere göz hakkı vermedikleri için, “Çayır bayır hep kendine ayır” yaptıkları için bu olaylara şahit olanlar, yani yamayı görüp pay alamayanlar delilleri ile beraber bana anlatırlardı. Gelecekte de mahkemelerde anlatacaklar. Her şey çorap söküğü gibi çözülecek. Vallahi bunların hepsi cezaevine girecek ve tüm malları da devlete geçecek.

Kıymetli dostlarım, eskiden gençliğimizin ilk yıllarında bazı filmler vardı. Belediye başkanı, bir iki tane kötü iş adamı ve silahlı grupla iş birliği yaparak bir kasabayı tamamen rehin alırlardı. Dışarıdan gelen kimseye bir şey anlatılmazdı.

Kim anlatmaya kalkarsa da onları da vururlardı. Vallahi 2021 senesinde bunun Esenyurt ilçesinde yaşanıyor olması bir film değil, tarihi skandaldır. Bir de internette şöyle bir şey görüyorum.  Esenyurt’ta başka bir tane özyurtlar firması var, tamer özyurt.

Bu da süslü sülünün ekibinden. Bu firmanın amblemi şaha kalkmış bir at. Yani süslü sülünün eski partisinin amblemi. Bu firmanın diğer özyurtlarla bir ilgisi yok diyorlar. Bunlar da ayrı bir versiyon Necati Şaşmaz’ın reklamlarında oynadığı bir inşaat firması vardı, adamlara 14 kat imar vedikleri içn adamlar iflas ettiler. Sonra yarım kalan o inşaatları, sadık soylunun devreye girmesiyle imarı 42 kata çıkardılar. Tabi tamer özyurt satın aldıktan sonra. Yani yine devletin parasını çaldılar." 

Peker’in mesajlarının tam metni şöyle: 

1-Kıymetli dostlarım, Esenyurt belediye eski başkanı Necmi Kadıoğlu’na kadın tuzağı kurarak, görevden istifa ettirildikten sonra onun yerine geçen ali murat alatepe organize şubeye giderek yalan söylediğim hakkında ifade vermiş.

2-Her zaman söylediğim gibi beni yalanlarsanız sizi rezil ederim, çünkü ben dersime iyi çalıştım açıklamama rağmen, bu şahsın benim yalan söylediğimi belirten dilekçesini de yayınlıyorum. Akşam saatlerinde size süslü sülümanın ekipten olan…

3-…eski Esenyurt belediye başkanı ali murat alatepenin gerçek hikayesini yazacağım. Esenyurt ilçesini fuhuşlu entrikalarıyla nasıl Dallas’a çevirdiklerini, vurdurtturdukları adamlarla da nasıl Teksas’a döndürdüklerini keyifle yazacağım.

4-İftira, hakaret suçlarına karakol polisi bakar. Bu şahsın ifadesini alan yere lütfen dikkat edin, İstanbul Organize Şube Müdürlüğü. süslü sülüman vakit geçirmeden elemanını, yani ali murat alatepeyi organizeye yollamış.

5-Ancak devlet teamülünde böyle bir sistem yok. Hakaret suçlamalarına organize suçlar şube BAKMAZ, BAKAMAZ. Akşam çok eğleneceğiz çok.

(AYDIN HABER MERKEZİ)

 PEKER BU SEFER ESENYURTTAKİ YOLSUZLUKLARI DEŞİFRETTİ : Google'da Ara
PEKER BU SEFER ESENYURTTAKİ YOLSUZLUKLARI DEŞİFRETTİ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  A.K, KAVALA KONUSUNDA 19 OCAK’A


         Avrupa Konseyi Osman Kavala konusunda ihlal prosedürü başlatmak için düğmeye bastı, ama Ankara’ya son bir şans verdi. Avrupa Konseyi, Os

  KORONAVİRÜSTEN 187 KİŞİ DAHA HAYATINI


         Sağlık Bakanlığı’nın 3 Aralık’a ilişkin koronavirüs verilerine göre; son 24 saat içerisinde yapılan 355 bin 226 testten 21 bin 495&rsquo

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAYDIN HAVA DURUMU

           YORUMLAR
VELİ TİRYAKİ

     Değerli Hocam Yazınizda 1400 yıldır muslümana insiyatif bırakılmadığını cok farklı bir üslüpla aktarmısışsınız... Topluma düşen birey ...

GÜLSEVİM

     Değerli Başkanımız Süleyman Demirci Çıktığın bu kutlu yolda Seninleyiz. Size yapılan Oyun ların farkındayız. Bu siyasi ...

MEHMET DAYI

     Aydında İyi Parti Hızla Yükselirken Bazı Siyasi Artıklar Siyas Operasyon içerisinde. Aslında onlara en güzel çevabı ...

SERKAN KAYAALP

     Her Ağustos ayında konuştugumuz sonra hatırlamadığız Marmara Depremi ülkemizin yasadığı büyük felaketlerden biridir. Şimdi deprem dışinda ...

SERPİL KIRICI

     Sayın Tiryaki, orada yanan yerlere otel yapan anlayış var olduğu müddetçe biz yanmaya devam edeceğiz ...

A MENDERES SAKİNİ AHMET HOCA

     Sayın Belediye Başkanın sizin için çalışan Efelere çevreci Doğaya Saygılı sosyal bir belediyeci olarak vatandaşın ...


           ANKET
SİZCE SEÇİMLER NE ZAMAN YAPILIR
% 57 √ Toplam : 108 - 1-ZAMANINDA YAPILIR
% 41 √ Toplam : 77 - 2-BU YIL YAPILIR
% 4 √ Toplam : 7 - 3-FİKRİM YOK
   


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   DÜNYA   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   KOMİK VİDEOLAR  
HABER VİDEOLARI   FİLM FRAGMANLARI   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haber
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim