Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
TSK ANKALARLA ÇOK DAHA GÜÇLENİYOR
ENSARİOĞLU: İYİ PARTİ KAVGA EDEN TARAF
CHP’Lİ ÖZEL RAHİP BRUNSONUN TAHLİYESİNİ DEĞERLENDİRDİ
AYDIN BAROSU 3.KEZ GÖKHAN BOZKURT KAZANDI
CHP’de istifalar peş peşe geliyor


SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 20-11-2017 / 00-20

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ

Bakan Soylu: Patronları talimat verdi terör örgütleri el sıkıştı

Suriye’de terör örgütleri PKK,PYD, DAEŞ ve YPG’nin düne kadar “sözde” düşman olduklarına dikkat çeken İçişleri Bakanı Soylu, “Patronları talimat verdi ta binlerce kilometre öteden el sıkıştılar.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Maçka ilçesinde Eren Bülbül’ün ailesinin ziyaretine eşlik eden İçişleri Bakanı Soylu, ziyaretin ardından aynı alanda halka hitap etti.

Bakan Soylu, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gösterdikleri sahibiyet dolayısıyla teşekkür ederek, "Bunun sadece Sayın Cumhurbaşkanımızın Maçka’yı ziyareti için olmadığını biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da kıymetli kardeşimize, sizin Eren’inize, 780 bin kilometrekarenin ve 80 milyonun Eren’ine yapmış olduğu bu ziyaretin aslında önemi bir başka. Bize bir şey hatırlatmaya çalışanlara karşı, binlerce Maçkalı ve binlerce Karadenizli ve 80 milyonun sahip çıktığı Eren’ine ve sahip çıktığı bu hadiseye karşı bir şey dillendiriyoruz, Cumhurbaşkanımız burada, millet burada, sakın bize elinizi atmayın, elinizi kırarız." diye konuştu.

“Ne zaman ayağa kalksak bize çelme atmaya çalışıyorlar”

Bu hesabı hep beraber gördüklerini vurgulayan Soylu, şöyle devam etti:

"Ne zaman ayağa kalksak bize çelme atmaya çalışıyorlar. Ne zaman bir olaya sevinsek, sevincimizi kursağımızda bırakmaya çalışıyorlar. Ne kadar zenginleşirsek zenginleşelim bizi kendilerine köle yapmaya çalışıyorlar. 27 Nisan’da e-bildiri verdiler, bizi ürkütmeye, korkutmaya, ’siz ne zannediyorsunuz, sizi siz mi yönetiyorsunuz.’ diye oylarınıza meydan okumaya çalıştılar ama ilk kez 60 darbesinde, 71 muhtırasında, 80 darbesinde yapılamayanı, hatta 28 Şubat’ta yapılamayanı sizin helal oylarınızla Başbakan ve Cumhurbaşkanı yaptığınız Recep Tayyip Erdoğan, ’sadece milletin ve Allah’ın emrinde eğilirim.’ diyerek, neyin nasıl olduğunu herkese gösterdi."

“Bir kaşık suda boğacağız sizi”

Soylu, Gezi olayları, 17-25 Aralık ve 6-7 Ekim’de yaşanan olaylara dikkati çekerek, şu değerlendirmede bulundu:

"Zannettiler ki bu milleti aldatabilirler, zannettiler ki güneşi balçıkla sıvayabilirler, zannettiler ki eski Türkiye’de yaptıkları numaraları bu millete yine anlatabilirler. Eski Türkiye’de olmadığımızı gördüler, millet kendisine sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı ve 17-25 Aralık’ı onların kafasına geçirdi. Ardından 6-7 Ekim olaylarını yaptılar, yine kafamızı karıncalandırmaya ve bizi istikametimizden, hedeflerimizden ayırmaya çalıştılar ama başaramadılar. Ardından o hain darbeyi, Maçka meydanından ’bu ülkeyi size yedirmeyeceğiz.’ diye haykırdığınız o 15 Temmuz’u yapmaya çalıştılar. O Amerika’daki hain uşak, o Pensilvanya’daki hain, o meczup ve o milletin düşmanına bunu yaptırmaya çalıştılar. Hepimiz topyekün karşı çıktık. Zannediyorlar ki PKK’yı, DEAŞ’ı, FET֒yü, DHKP-C’yi bu ülkenin üzerine salarsak, bu ülkenin insanını korkuturuz. Burada liderimizin bize vermiş olduğu güçle söylüyoruz, az bir zaman kaldı, bir kaşık suda boğacağız sizi."

"Patronları talimat verdi el sıkıştılar"

Şimdi aynı tezgahların ortaya koyulduğunu vurgulayan Soylu, "Biz feraset sahibi milletiz. Daha düne kadar güya Suriye’de Rakka’da DEAŞ’la PKK, PYD, YPG birbirine düşmandı değil mi? Patronları talimat verdi ta binlerce kilometre öteden el sıkıştılar. Ey orada Arapları, Türkleri, Kürtleri her birini birbirine düşürmek için bir büyük oyun oynadılar. Bizim asil milletimiz bu numaraları yutmadı ama şimdi neyin ne olduğu örtü kalktı gerçek ortaya çıktı. Demek ki DEAŞ diye bir şey yok, bu orada hükümranlık kurmaya çalışan ve bu coğrafyada güya bizi bu coğrafyanın işlerine karıştırmak istemeyenlerin oyunları, numaraları ve araçlarıydı." dedi.

"Bilmenizi isterim ki istikametimiz gelecektir"

"Maçka meydanından sesleniyorum Eren’imiz de duysun, Miraç Kadir Özcan’ımız da duysun, bütün şehitlerimiz de duysun, bilsinler ki Türkiye’nin öyle bir lideri var ki sadece mağdurlara, mazlumlara sahip çıkan bir lider değil, bu coğrafyada bize rağmen kimseye oyun kurdurtmayacak bir lider." diyen Soylu, "Bilmenizi isterim ki istikametimiz gelecektir. İstikametimiz 2023, 2053, 2071’dir. İstikametimiz bütün dünyaya sözünü hüküm olarak ortaya koyan Türkiye’dir." ifadesini kullandı. 

Gençlerden ümitlerini yüksek tutmalarını isteyen Soylu, "Hiç merak etmeyin dünün Türkiye’sinde değiliz. Bugünün Türkiye’si dünün Türkiye’sinden daha iyidir. Emin olunuz ki yarının Türkiye’si, bugünün Türkiye’sinden çok daha iyi olacaktır. Biz ülkemizin her tarafında kıymeti Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla birlikte ülkemizin her noktasında oluyoruz ve milletimizle beraber oluyor." diye konuştu.

“Dünyanın ilk 10 büyük devletinden birisi olacağız”

Ziyaretin amacının Eren’in ailesine tekrar taziye dileklerini iletmek olduğunu anlatan Soylu, "Ama burada siz bir iradeyi ortaya koyuyorsunuz, koyduğunuz irade açık ve nettir, ’bizi korkutamazsınız, ürkütemezsiniz, yıldıramazsınız ve bizi geri durduramazsınız.’ diyorsunuz. Bunun ne demek olduğunu anlıyoruz, size karşı mahcup olmamak, sizlerin gözlerinizdeki heyecanı, cesareti, kararlılığı, kardeşliği bütün Türkiye’ye yansıtabilmek için büyük bir çabayı ortaya koyuyoruz." dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Müslüman olan teslim olan demektir." ifadesini kullanarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz çalışacağız, gayret göstereceğiz, emek sarf edeceğiz, ülkemizi müreffeh bir düzeye getireceğiz, ülkemizi yarınlara taşıyacağız. Geleceğe hep birlikte taşıyacağız. Biz dünyanın ilk 10 büyük devletinden birisi olacağız. Bunu demokrasiyle, oyla ve sandıkla yapacağız. Maçka sana, asaletine, demokrasiye ve ülkene sahip çıkmana minnettarız. Şu gelincik tarlası gibi ay yıldızlı bayrakla şurada bulunmanıza minnettarız." DİRİLİŞ POSTASI


SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ : Google'da Ara
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  CUMHURBAŞKANLIĞINDAN BRUNSON AÇIKLAMASI


         Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "(Brunson kararı) Türkiye’nin demokratik bir hukuk devleti olduğunu Türkiye’de yargının tarafsız ve bağı

  RAHİP BRUNSON BEKLENDİĞİ GİBİ SERBEST


         PKK ve FETÖ’ye casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezasıyla yargılanan papaz Andrew Craig Brunson hakkında karar çıktı. Mahkeme, Rahip Brunso

 
           ..
 
TÜM YAZARLARAydın Hava Durumu

Salı Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 29°C 15°C

Çarşamba Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 28°C 15°C

Perşembe Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 24°C 16°C           YORUMLAR
SEVDA KARCI

     “Ey Şehid oğlu Şehid isteme benden makber Sana aguşunu açmış duruyor Peygamber” bizim inancımız. Ancak bu ...

VELİ TİRYAKİ

     Biz size vermicektik yerine Türkiyede Risk var. Otel kapasitesi düşük. Bunlar mazeret kılıf. ...

TEYİD ORG

     Çin de böyle bir heykel yok fotomontaj bu fotoğraf orijinali http://www.kyongbuk.co.kr/?mod=news&act=articleView&idxno=716413#09Sk ...

VELİ TİRYAKİ

     BU İŞİN EĞİTİMLE İLGİLİ OLDUĞUNU MU ZANNETMİYORUM. YILLARDIR BÖLGEDE KAÇAK ELEKTRİK SORUNU VAR. EĞİTİMLİSİDE EĞİTİMSİZİDE DEVLETİN ...

EREN EFE

     Devletin ilgili kurumları da, iş işten geçmeden bu konuda vatandaşı eğitmelidir. Bu arada Harran’da ve başka ...

SULTAN KAYACI

     Sayn yazar ne diyim. Düşünüpte konuşamadığımız. İstesekte yazamadığımız, Ülkede fikir beyan etmenin suç olduğu zamanda sesimiz ...


           ANKET
Aydın Büyük Şehir Belediyesi çalışmalarını başarılı buluyormusunuz?
% 25 √ Toplam : 11 - Evet Başarılı Buluyorum.
% 32 √ Toplam : 14 - Hayır, Başarısız Buluyorum.
% 12 √ Toplam : 5 - Bilgi Sahibi Değilim.
% 34 √ Toplam : 15 - Kararsızım. Ne Başarılı, Ne Başarısız.
   

TRT Spor HaberlerGÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim