Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
KALIN TEDBİRLERİN SONUCUNU ALIYORUZ
MHP YEREL SEÇİM KARARINI VERDİ
ZOR GÜN DOSTU KATARDAN 15 MİLYAR
AKŞENER A TAKIMINI BELİRLEDİ
DOLAR İNİŞE GEÇTİ


SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ - GÜNCEL - Ajans 09/ Aydın Haberleri
 
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 20-11-2017 / 00-20

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Guncel Haberleri  
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ

Bakan Soylu: Patronları talimat verdi terör örgütleri el sıkıştı

Suriye’de terör örgütleri PKK,PYD, DAEŞ ve YPG’nin düne kadar “sözde” düşman olduklarına dikkat çeken İçişleri Bakanı Soylu, “Patronları talimat verdi ta binlerce kilometre öteden el sıkıştılar.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Maçka ilçesinde Eren Bülbül’ün ailesinin ziyaretine eşlik eden İçişleri Bakanı Soylu, ziyaretin ardından aynı alanda halka hitap etti.

Bakan Soylu, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gösterdikleri sahibiyet dolayısıyla teşekkür ederek, "Bunun sadece Sayın Cumhurbaşkanımızın Maçka’yı ziyareti için olmadığını biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da kıymetli kardeşimize, sizin Eren’inize, 780 bin kilometrekarenin ve 80 milyonun Eren’ine yapmış olduğu bu ziyaretin aslında önemi bir başka. Bize bir şey hatırlatmaya çalışanlara karşı, binlerce Maçkalı ve binlerce Karadenizli ve 80 milyonun sahip çıktığı Eren’ine ve sahip çıktığı bu hadiseye karşı bir şey dillendiriyoruz, Cumhurbaşkanımız burada, millet burada, sakın bize elinizi atmayın, elinizi kırarız." diye konuştu.

“Ne zaman ayağa kalksak bize çelme atmaya çalışıyorlar”

Bu hesabı hep beraber gördüklerini vurgulayan Soylu, şöyle devam etti:

"Ne zaman ayağa kalksak bize çelme atmaya çalışıyorlar. Ne zaman bir olaya sevinsek, sevincimizi kursağımızda bırakmaya çalışıyorlar. Ne kadar zenginleşirsek zenginleşelim bizi kendilerine köle yapmaya çalışıyorlar. 27 Nisan’da e-bildiri verdiler, bizi ürkütmeye, korkutmaya, ’siz ne zannediyorsunuz, sizi siz mi yönetiyorsunuz.’ diye oylarınıza meydan okumaya çalıştılar ama ilk kez 60 darbesinde, 71 muhtırasında, 80 darbesinde yapılamayanı, hatta 28 Şubat’ta yapılamayanı sizin helal oylarınızla Başbakan ve Cumhurbaşkanı yaptığınız Recep Tayyip Erdoğan, ’sadece milletin ve Allah’ın emrinde eğilirim.’ diyerek, neyin nasıl olduğunu herkese gösterdi."

“Bir kaşık suda boğacağız sizi”

Soylu, Gezi olayları, 17-25 Aralık ve 6-7 Ekim’de yaşanan olaylara dikkati çekerek, şu değerlendirmede bulundu:

"Zannettiler ki bu milleti aldatabilirler, zannettiler ki güneşi balçıkla sıvayabilirler, zannettiler ki eski Türkiye’de yaptıkları numaraları bu millete yine anlatabilirler. Eski Türkiye’de olmadığımızı gördüler, millet kendisine sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı ve 17-25 Aralık’ı onların kafasına geçirdi. Ardından 6-7 Ekim olaylarını yaptılar, yine kafamızı karıncalandırmaya ve bizi istikametimizden, hedeflerimizden ayırmaya çalıştılar ama başaramadılar. Ardından o hain darbeyi, Maçka meydanından ’bu ülkeyi size yedirmeyeceğiz.’ diye haykırdığınız o 15 Temmuz’u yapmaya çalıştılar. O Amerika’daki hain uşak, o Pensilvanya’daki hain, o meczup ve o milletin düşmanına bunu yaptırmaya çalıştılar. Hepimiz topyekün karşı çıktık. Zannediyorlar ki PKK’yı, DEAŞ’ı, FET֒yü, DHKP-C’yi bu ülkenin üzerine salarsak, bu ülkenin insanını korkuturuz. Burada liderimizin bize vermiş olduğu güçle söylüyoruz, az bir zaman kaldı, bir kaşık suda boğacağız sizi."

"Patronları talimat verdi el sıkıştılar"

Şimdi aynı tezgahların ortaya koyulduğunu vurgulayan Soylu, "Biz feraset sahibi milletiz. Daha düne kadar güya Suriye’de Rakka’da DEAŞ’la PKK, PYD, YPG birbirine düşmandı değil mi? Patronları talimat verdi ta binlerce kilometre öteden el sıkıştılar. Ey orada Arapları, Türkleri, Kürtleri her birini birbirine düşürmek için bir büyük oyun oynadılar. Bizim asil milletimiz bu numaraları yutmadı ama şimdi neyin ne olduğu örtü kalktı gerçek ortaya çıktı. Demek ki DEAŞ diye bir şey yok, bu orada hükümranlık kurmaya çalışan ve bu coğrafyada güya bizi bu coğrafyanın işlerine karıştırmak istemeyenlerin oyunları, numaraları ve araçlarıydı." dedi.

"Bilmenizi isterim ki istikametimiz gelecektir"

"Maçka meydanından sesleniyorum Eren’imiz de duysun, Miraç Kadir Özcan’ımız da duysun, bütün şehitlerimiz de duysun, bilsinler ki Türkiye’nin öyle bir lideri var ki sadece mağdurlara, mazlumlara sahip çıkan bir lider değil, bu coğrafyada bize rağmen kimseye oyun kurdurtmayacak bir lider." diyen Soylu, "Bilmenizi isterim ki istikametimiz gelecektir. İstikametimiz 2023, 2053, 2071’dir. İstikametimiz bütün dünyaya sözünü hüküm olarak ortaya koyan Türkiye’dir." ifadesini kullandı. 

Gençlerden ümitlerini yüksek tutmalarını isteyen Soylu, "Hiç merak etmeyin dünün Türkiye’sinde değiliz. Bugünün Türkiye’si dünün Türkiye’sinden daha iyidir. Emin olunuz ki yarının Türkiye’si, bugünün Türkiye’sinden çok daha iyi olacaktır. Biz ülkemizin her tarafında kıymeti Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla birlikte ülkemizin her noktasında oluyoruz ve milletimizle beraber oluyor." diye konuştu.

“Dünyanın ilk 10 büyük devletinden birisi olacağız”

Ziyaretin amacının Eren’in ailesine tekrar taziye dileklerini iletmek olduğunu anlatan Soylu, "Ama burada siz bir iradeyi ortaya koyuyorsunuz, koyduğunuz irade açık ve nettir, ’bizi korkutamazsınız, ürkütemezsiniz, yıldıramazsınız ve bizi geri durduramazsınız.’ diyorsunuz. Bunun ne demek olduğunu anlıyoruz, size karşı mahcup olmamak, sizlerin gözlerinizdeki heyecanı, cesareti, kararlılığı, kardeşliği bütün Türkiye’ye yansıtabilmek için büyük bir çabayı ortaya koyuyoruz." dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Müslüman olan teslim olan demektir." ifadesini kullanarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz çalışacağız, gayret göstereceğiz, emek sarf edeceğiz, ülkemizi müreffeh bir düzeye getireceğiz, ülkemizi yarınlara taşıyacağız. Geleceğe hep birlikte taşıyacağız. Biz dünyanın ilk 10 büyük devletinden birisi olacağız. Bunu demokrasiyle, oyla ve sandıkla yapacağız. Maçka sana, asaletine, demokrasiye ve ülkene sahip çıkmana minnettarız. Şu gelincik tarlası gibi ay yıldızlı bayrakla şurada bulunmanıza minnettarız." DİRİLİŞ POSTASI


SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ : Google'da Ara
SOYLU: PATRONLAR TALİMAT VERDİ


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNCEL

  TRUMPTAN GÜLDÜREN AÇIKLAMA


         ’Erdoğan bir kişinin salıverilmesi için benden yardım istedi, onun için o kişiyi çıkarttık. Ama rahip Brunson’ı hala Türkiye’de tutuyorlar.

  ÇİN’DEN TÜRKİYE’YE TARİHİ ÇAĞRI


         ABD ile bizim gibi kriz yaşayan Çin’den Türkiye’ye tarihi bir çağrı geldi. Hükumet tarafından yayınlanan Beyaz Kitap’ta Türkiye ile g&uu

 

gram altın
           ..
 
TÜM YAZARLAR

Aydın Hava Durumu

Cuma Az Bulutlu Az Bulutlu 33°C 20°C

Cumartesi Sıcak Sıcak 36°C 21°C

Pazar Sıcak Sıcak 38°C 23°C           YORUMLAR
CEREN TUTAL

     imar affıyla mühendislik hizmeti almadan üretilen sağlıksız yapıların affedilerek mevcudiyetlerinin koruma altına alınması, yapı stokunun iyileştirme ...

SEVDA KARCI

     Çok değerli yazınızı bir solukta okudum. Bütün yazdıklarınız benim gibi milyonların sesi olmuş. Biz kuru kuru ...

VELİ TİRYAKİ

     Amerikan hükümeti kendi ülkesinde yargıya müdahale edebiliyormu ki bize talimat vermeye kalkıyor. O La ki Brunsonu ...

AHMET KISA

     Bu konuya hem hükümet hem de yerel yönetimler eğilmeli gerekli tedbirler alınmalıdır.testi kırıldıktan sonra akıl veren ...

EREN EFE

     Hükümete Yakın adete sözcülüğünü yapan bir gazete YANANİSTAN diye manşet atsın. Sonra Yardımı kabul etmiyor diye ...

CEMİL KAYABAŞ

     Takvim Gazetesinin bu başlığı atması kendi seviyesizliğini gösterir. Biz Türk milleti olarak Komşunun acılarını ve üzüntülerini ...


           ANKET
İYİ PARTİ AKŞENER İLE DEVAM ETMELİ Mİ?
% 75 √ Toplam : 21 - EVET- ETMELİ
% 22 √ Toplam : 6 - HAYIR- ETMEMELİ
% 4 √ Toplam : 1 - BENİ İLGİLENDİRMİYOR
   

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


GÜNCEL   SİYASET   EKONOMİ   AYDIN   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   LEZZETLERİMİZ  
KÜLTÜR/SANAT   ÇEVRE   KAMPANYALAR   kampanyalar   YAZAR GİRİŞİ   SİVİL TOPLUM   EĞİTİM   HABER VİDEOLARI  
FİLM FRAGMANLARI   KOMİK VİDEOLAR   VİDEO  

RSS © 2012 Ajans 09/ Aydın Haberleri Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim